MENU
05.06.2023
Čas čítania: 4 min.

30 % ZĽAVA na originálne LETNÉ TRIČKÁ s vlastnou potlačou

Užite si leto v originálnom tričku s vlastnou potlačou a cíťte sa jedinečne. Pripravili sme pre vás špeciálnu až 30 % zľavu na letné tričká s vlastnou potlačou a na výber máte z množstva druhov – bavlnené jednofarebné tričká, párové tričká s motívom pre zaľúbených, funkčné tričká, funkčné dámske topy bez rukávov, či tričká s motívom omaľovánky – detské, dámske, či pánske strihy. Pozor, o nákupe trička s vlastnou potlačou nerozmýšľajte pridlho, akcia končí 31.8.2023.

Objednať tričko s vlastnou potlačou

 

Aké tričko s vlastnou potlačou si vybrať?

Na výber máte z množstva farieb, strihov a prevedení tričiek. Stačí si vybrať a my vám na základe vašich požiadaviek na tričko potlačíme napr. fotografiu, logo, citát, slogan, fotku domáceho miláčika, hudobnej skupiny, či akýkoľvek iný obrázok.

Bavlnené tričká a Funkčné tričká s vlastnou potlačou, či Tričká s motívom

Každý si príde na svoje – muži, ženy, či deti, tričká s potlačou podľa seba sú ideálne pre všetkých:

Objednať tričko s vlastnou potlačou

 

Párové tričká s motívom pre zaľúbených

Nezameniteľné tričká s motívom pre zaľúbené páry, na prvý pohľad bude jasné ku komu patríte. Vybrať si môžete z dopredu pripravených motívov, ktoré dávajú zmysel hlavne vtedy, keď ste v páre. Stačí si vybrať motív, pánsku a dámsku veľkosť trička, a všetko ostatné zabezpečíme my.

Objednať párové tričká

 

Tričká s motívom plemena psa a vlastným textom

Ideálne tričká pre milovníkov psov. Tričko s motívom plemena psa si pomocou jednoduchej šablóny na tričká vytvoríte online podľa vašich predstáv. Vyberiete si obľúbené plemeno psa a dopíšete vlastný text k nemu. Na prvý pohľad bude jasné, že ste nerozlučná dvojka.

Objednať tričko s motívom plemena psa

 

Tričká s motívom omaľovánky

Tričká vhodné pre malých aj veľkých milovníkov zábavy a jedinečnosti. Tričko s motívom omaľovánky si môžete vybrať – detské, dámske alebo pánske. Stačí si zvoliť motív omaľovánky, veľkosť trička a ostatné zabezpečíme my. Na Vás bude vymaľovávanie bez výčitiek, čím získate originálny kúsok v šatníku, podľa svojich predstáv.

Objednať tričko s motívom omaľovánky

 

Funkčné termotričko s vlastnou potlačou

Funkčné tričko s vlastnou potlačou, ktoré poteší nie jedného športovca. Termotričko s vlastnou potlačou je pohodlné na nosenie a má schopnosť odvádzať vlhkosť z tela. Funkčné tričko je vhodné nie len na šport, ale aj rekreáciu, prácu, či bežné nosenie.

Objednať termotričko s potlačou

 

Funkčný dámsky top s vlastnou potlačou

Funkčný dámsky top z veľmi príjemného materiálu, na ktorom vám vynikne akákoľvek farebná potlač podľa seba, vďaka jeho bielej farbe. Vytvorte si originálne dámske tričko so širšími ramienkami a lodičkovým výstrihom do teplých letných dní s vlastnou potlačou. Je vhodné nie len na šport, ale pokojne aj do práce, či na bežné nosenie.

Objednať termotričko s potlačou


Máte radšej osobný kontakt a nákup v predajniach?

Zastavte sa v ktorejkoľvek z našich 40 predajní FaxCOPY  po celom Slovensku a svoju požiadavku na vaše originálne tričko s vlastnou potlačou s vami radi prediskutujeme a následne zabezpečíme k vašej spokojnosti.


Podmienky akcie

Zľava 30 % zo základných maloobchodných cien platí na vybrané Tričká s vlastnou potlačou (viď. Podmienky akcie) a vzťahuje sa na objednávky vytvorené v období od 5.6. do 31.8.2023 vrátane, v kamenných predajniach FaxCOPY alebo prostredníctvom e-shopov: www.faxcopy.sk alebo www.darcekyodsrdca.sk. Akciu nie je možné kombinovať s inými akciami a zľavami (viď. Podmienky akcie).
NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.