Máme pre Vás OTVORENÉ predajne FaxCOPY, ktoré fungujú v režime OP (očkovaní, prekonaní), ostatným zákazníkom vydáme e-shopové objednávky za sprísnených hygienických opatrení mimo predajne.

MENU
21.10.2021
Čas čítania: 5 min.

Darček k nákupu jedinečných vianočných darčekov

Nakúpte vianočné darčeky vo FaxCOPY za minimálne 40 € a automaticky získate žreb Zlatá rybka ako darček. Odmeníme vás za nákup darčekov. Je to jednoduché – nakúpite, získate a pri troche šťastia vyhráte. Vyhrať môžete až 15 000 € a šanca je veľká, vyhráva každý štvrtý žreb. Jedným nákupom tak obdarujete seba a aj svojich blízkych.

Darček žreb Zlatá rybka k nákupu darčekov nad 40 €

  • Akcia platí pri nákupe akéhokoľvek tovaru a služieb nad 40 € s DPH v termíne od 2.11. do 31.12.2021 (okrem 24.12. a 25.12.2021, viď. Podmienky akcie).
  • Nakúpiť môžete v našich 41 predajniach FaxCOPY, taktiež v e-shope FaxCOPY alebo v e-shope Darčeky od srdca s bezplatným osobným odberom a platbou pri pokladni priamo v našich predajniach, kde získate žreb.
  • Darček žreb nie je násobný a má naň nárok len osoba staršia ako 18 rokov, zároveň je nutné jeho osobné prevzatie.
  • Akciu nie je možné kombinovať s inými akciami a zľavami, viď. kompletné podmienky akcie.

Nakupovať darčeky


TIP na exkluzívny darček – exkluzívne perá s 15 % zľavou

Využiť tiež môžete predvianočnú extra zľavu 15 % v našich 41 predajniach FaxCOPY na nákup exkluzívnych pier známych a osvedčených značiek: Parker, Sheaffer, Waterman, či Pilot. Vybrať si môžete:

 

Kompletné podmienky


10 TIPOV na jedinečné fotodarčeky pod vianočný stromček

1. Fotoobraz z vašej fotografie ako darček

Pomôžte vašim blízkym vylepšiť domácnosť, či dopriať im, nech majú krásne spomienky na očiach každý deň. Podarujte im jedinečný fotoobraz s vašou spoločnou fotografiou, super zážitkom, či ich obľúbeným miestom. Žiaden krajší a originálnejší bytový doplnok nenájdu.

 

Kúpiť fotoobraz


2. Fotokalendár z fotografií ako vianočný darček

Darujte na Vianoce originálny fotokalendár z vašich fotografií. Fotografie môžete zoradiť do mesiacov, kedy sa zážitky uskutočnili a vybrať si môžete prevedenie, ktoré sa vám páči najviac – nástenný fotokalendár na šírku alebo výšku, stolový fotokalendár, fotokalendár do vrecka, či iný.

 

Kúpiť fotokalendár


3. Hrnček s vlastnou potlačou ako darček

Spravte vášmu blízkemu krajšie rána a dni. Deň môže začať s kávou, či čajom v hrnčeku s venovaním alebo vašou spoločnou fotografiou, darovaným od vás. Niekedy stačí jednoduché „usmej sa“ alebo láskavé „ľúbim ťa“ a deň môže byť hneď krajším vďaka originálnemu a praktickému darčeku, akým hrnček určite je.

 

 

Kúpiť hrnček s vlastnou potlačou


4. Tričko s vlastnou potlačou pod stromček

Podarujte originálne tričko s vlastným motívom, venovaním alebo spoločnou fotografiou. Toto tričko sa razom stane najobľúbenejším originálnym kúskom v šatníku vašej milovanej osoby. Vybrať si môžete z rôznych farieb a vzorov tričiek, z pánskych a tiež dámskych strihov.

 

Kúpiť tričko s vlastnou potlačou


5. Mikina s vlastnou potlačou na Vianoce

Praktický a zároveň originálny vianočný darček, takým rozhodne mikina s vlastnou potlačou je. Pripravte seba a svojich blízkych na chladné dni s mikinou s vlastnou potlačou. Je jedinečná, zahreje a poteší. Na potlač môžete použiť napr. fotografiu, obľúbený motív, či vtipný citát. Vybrať si môžete bielu alebo farebnú mikinu z až 30-tich farieb.

 

Kúpiť mikinu s vlastnou potlačou


6. Vankúš s vlastnou potlačou ako darček

Predošlé tipy na vianočné darčeky vás nezaujali? Stavte na originalitu – fádnu spálňu, či obývačku môžete dotvoriť originálnym darčekom, vankúšom s vlastnou potlačou. Vybrať si môžete štvorcový alebo srdiečkový tvar a nechajte si naň potlačiť napr. venovanie, fotografiu alebo citát o rodine: „Rodina je malý svet tvorený veľkou láskou.“

 

Kúpiť vankúš s vlastnou potlačou


7. Sypaný čaj s vlastnou fotografiou a venovaním ako darček

Nádherné prekvapenie. Potešte svojich blízkych, babičku, dedka, mamičku – s jedinečným sypaným čajom s vašou fotografiou a venovaním. Vybrať si môžete z rôznych príchutí kvalitných sypaných čajov od slovenského výrobcu: čierny, bylinno-ovocný, ovocno-koreninový, zelený alebo šípkový čaj. Tak ktorá príchuť je pre vás tá naj?

 

Kúpiť čaj s fotografiou a venovaním


8. Magnetka z vlastnej fotografie pod stromček

Aj tento rok bol pravdepodobne chudobnejší o magnetky z dovoleniek v zahraničí. Máme pre vás riešenie, ako chladničky vašich blízkych neostanú nevyzdobené. Jedinečnú fotomagnetku z vašej fotky vám vyrobíme a môžete ju podarovať pokojne aj na Vianoce. Vybrať si môžete z rôznych prevedení, veľkostí a tvarov.

 

Kúpiť fotomagnetky


9. Puzzle, pexeso, domino či sedmové karty z vašich fotografií

Máte množstvo fotografií z krásnych zážitkov? Vytvorte si z nich originálne puzzle, domino, pexeso alebo sedmové karty, s ktorými môže začať zábava počas dlhých zimných večerov. Originálne hry z vašich fotografií, sú jedinečným darčekom, ktorý poteší pod stromčekom nie len jednotlivca, ale aj celú rodinu.

 

Kúpiť hry z vlastných fotografií


10. Vianočné darčeky pre domácich miláčikov

Pri kúpe vianočných darčekov by ste nemali zabudnúť, ani na vášho štvornohého miláčika, ktorý pri vás stojí a rozveseľuje vás počas celého roka. Obdarujte ho kvalitným koženým obojkom s gravírovaním, či hliníkovou známkou s menom a tel. č. Nech je na prvý pohľad jasné ku komu patrí.

 

Kúpiť darček domácemu miláčikovi