Máme pre Vás OTVORENÉ predajne FaxCOPY. >> Zistiť viac informácií
MENU
02.11.2020
Čas čítania: 3 min.

Darček k nákupu vianočných darčekov

Ako získať pravidelné zľavy a nezmeškať už žiadny zľavový kód? Prihláste sa na odber newslettra TU.


Nakúpte vianočné darčeky vo FaxCOPY za minimálne 40 € a automaticky získate žreb Zlatá rybka ako darček. Je to jednoduché – nakúpite, získate a pri troche šťastia vyhráte. Vyhrať môžete až 15 000 €, vyhráva každý štvrtý žreb a na jednom žrebe je možný aj súbeh viacerých výhier. Jedným nákupom tak obdarujete seba a aj svojich blízkych. 

 

 

 


Darček žreb – k nákupu darčekov nad 40 €

  • Akcia platí pri nákupe akéhokoľvek tovaru a služieb nad 40 € s DPH v termíne od 2.11. do 31.12.2020.
  • Nakúpiť môžete v našich 39 predajniach FaxCOPY len teraz za zvýhodnené web ceny. Taktiež v e-shope FaxCOPY a v e‑shope Darčeky od srdca s bezplatným osobným odberom a platbou pri pokladni priamo v našich predajniach.
  • Darček žreb nie je násobný a má naň nárok len osoba staršia ako 18 rokov, zároveň je nutné jeho osobné prevzatie.
  • Akciu nie je možné kombinovať s inými akciami a zľavami, viď. kompletné podmienky akcie.

Nakupovať darčeky


TIP na darček – exkluzívne perá s 15 % zľavou

Využiť môžete aj predvianočnú zľavu 15 % v našich predajniach na nákup exkluzívnych pier známych značiek Parker, Sheaffer, Waterman, či Pilot. Vybrať si môžete:

 


10 TIPOV na osvedčené fotodarčeky pod stromček

1. Fotoobraz z vašej fotografie

Aj vaša mama, či kamarátka stále niečo vylepšujú v domácnosti? Pomôžte im s tým, podarujte im jedinečný fotoobraz s vašou spoločnou fotografiou, či ich obľúbeným miestom, žiaden krajší a originálnejší bytový doplnok nenájdu.

 

 

Kúpiť fotoobraz

 


2. Fotokalendár z vašich fotografií

 

 

Darujte na Vianoce fotokalendár z Vašich fotografií, zoraďte ich do mesiacov, kedy sa krásne chvíle uskutočnili a vyberte si prevedenie, ktoré sa Vám páči najviac. Vytvoriť si môžete rôzne typy kalendárov napr. nástenný fotokalendár, stolový fotokalendár, či fotokalendár do vrecka a ďalšie.

 

Kúpiť fotokalendár

 


3. Hrnček s vlastnou potlačou

Spravte Vášmu blízkemu krajší deň. Deň môže začať s kávou v hrnčeku s venovaním alebo vašou spoločnou fotografiou. Stačí obyčajné „usmej sa“ alebo láskavé „ľúbim ťa“ a deň môže byť hneď krajším s originálnym a praktickým darčekom.

 

 

Kúpiť hrnček

 


4. Tričko s vlastnou potlačou

Povedzte to svojim blízkym podarovaním originálneho trička s vlastným motívom, venovaním alebo vašou spoločnou fotografiou, či obľúbeným motívom. Nemusíme snáď písať, že razom sa stane toto tričko najobľúbenejším originálnym kúskom zo šatníka Vašej milovanej osoby.

 

 

Kúpiť tričko

 


5. Mikina s vlastnou potlačou

Pripravte seba a svojich blízkych na chladné dni mikinou s vlastnou potlačou. Je jedinečná, zahreje a poteší. Ako potlač môžete použiť napr. Vašu fotografiu, obľúbený motív, či citát. Už nie je trendy mať rovnaké oblečenie ako ostatní.

 

 

Kúpiť mikinu

 


6. Slovenský sypaný čaj v unikátnom balení

 

Potešte babičku, dedka, či mamičku s jedinečným sypaným čajom s vašou fotografiou a originálnym venovaním. Vybrať si môžete z viacerých príchutí kvalitných sypaných čajov od slovenského výrobcu: čierny čaj, bylinno-ovocný čaj, ovocno-koreninový čaj, zelený čaj alebo šípkový čaj.

 

 

Kúpiť čaj

 


7. Vankúš s vlastnou potlačou

Spálňu, či obývačku môžete dotvoriť originálnym darčekom – vankúšom s vlastnou potlačou, či už s venovaním, fotografiou alebo napríklad milým citátom o rodine: „Rodina je malý svet tvorený veľkou láskou.“

 

Kúpiť vankúš

 


8. Fotomagnetka s vlastnou fotografiou

 

Tento rok pravdepodobne nebudete mať chladničku plnú nových magnetiek z dovoleniek v zahraničí. Nevadí, jedinečnú fotomagnetku Vám vyrobíme a môžete ju podarovať pokojne aj na Vianoce. Vybrať si môžete z rôznych prevedení a veľkostí.

 

 

Kúpiť fotomagnetky

 


9. Fotokniha z vlastných fotografií

Máte množstvo krásnych zážitkov? Vytvorte komukoľvek z rodinu originálnu fotoknihu, ktorá vydrží roky a poteší každého. Môžete si v nej listovať kedykoľvek, kedy bude mať chuť si zaspomínať. Na výber máte z rôznych prevedení a formátov.

 

 

Kúpiť fotoknihu

 


10. Vianočné darčeky pre domáceho miláčika

 

Na Vianoce by ste nemali zabudnúť, ani na Vášho štvornohého miláčika, ktorý pri Vás stojí celý rok. Vždy Vás vypočuje a rozveselí. Obdarujte ho kvalitným koženým obojkom s gravírovaním, či hliníkovou známkou s menom a tel. č. na Vás, aby sa k Vám vždy vrátil.

 

 

Kúpiť darček domácemu miláčikovi