Vážení zákazníci,
na základe záverov z Ústredného krízového štábu SR zo dňa 28.3.2020 pre Vás od 30.3.2020 otvárame viaceré naše predajne, v ktorých Vám vieme zabezpečiť servis výpočtovej a telekomunikačnej techniky, kompletné informácie nájdete tu: OTVÁRAME. Pozor – Zvyšné predajne ostávajú až do odvolania zatvorené.
Aj naďalej je Vám nonstop k dispozícii náš e-shop. Platba hotovosťou pri objednávkach kuriérom nie je možná, v nevyhnutných prípadoch je však možné využiť u kuriéra platbu kartou.
Snažíme sa Vám vychádzať v maximálnej miere v ústrety a preto si môžete vopred uhradené online objednávky vyzdvihnúť aj na bezpečných miestach v blízkosti našich predajní, bližšie informácie nájdete na podstránke Bezpečný osobný odber a všetky aktuálne informácie nájdete aj na našom Facebooku.
Pripravili sme pre Vás aj špeciálnu akciu dopravy ZADARMO pri nákupe nad 50 € po zadaní kódu: „DOPRAVAZADARMO“ v nákupnom košíku.
Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám hlavne veľa zdravia.
Skryť oznam
MENU
01.03.2020
Čas čítania: 1 min.

GRATULUJEME! Práve ste ušetrili s HP


  • Objednajte si dve originálne tonerové kazety HP 17 alebo HP 26. Získajte legendárnu kvalitu tlače HP a ušetríte 25 EUR. Tlačte s originálnym tonerom HP. Zapôsobte tlačou.
  • Odstrihnite bezpečnostné nálepky (hologramy) z vášho balenia tonerov ako dôkaz, že ste balenie otvorili. Uschovajte doklad o nákupe.
  • Prejdite na stránku www.hp.com/sk/toner-cashback  a vyplňte formulár.
  • Naskenujte váš doklad o nákupe a bezpečnostné nálepky (hologramy) a nahrajte ich na registračnú stránku.
  • Počkajte na potvrdzujúci e-mail od HP.

 


Produkty v akcii

HP product no. Kombinácia atramentových kaziet Úspora
2x CF217A 2x HP CF217A Tonerová kazeta Black 17A 25 €
2x CF226A 2x HP CF226A Tonerová kazeta Black 26A 25 €
1x CF226A + 1x CF226X 1x HP CF226A Tonerová kazeta Black 26A + 1x HP CF226X Tonerová kazeta Black 26X 25 €
2x CF226X 2x HP CF226X Tonerová kazeta Black 26X 25 €

 


Dôležité

Aby sme chránili bezpečnosť vašich údajov, registrácia je časovo obmedzená (10 minút). Z tohto dôvodu odporúčame, aby ste si vopred pripravili tieto údaje:

  • naskenované faktúry
  • Osobné údaje
  • HP bezpečnostný štítok (-ky)

Termíny a platnosť akcie

Ponuka platí  od 1. marca do 30. apríla 2020 pre vybrané položky a s obmedzením na maximálne jedno vrátenie peňazí na jednu skupinu položiek na jedného zákazníka. Viac informácií na www.hp.com/sk/toner-cashback.

 
Žiadne komentáre