Milí zákazníci,

máme pre Vás OTVORENÉ predajne FaxCOPY, ktoré fungujú ako výdajne objednávok z nášho e-shopu.

MENU
05.11.2021
Čas čítania: 2 min.

Jedinečná zľava 20 % na jednostranné bannery do exteriéru a interiéru

Ste podnikateľ, máte firmu alebo len chcete na niečo poukázať, niečo profesionálne odkomunikovať? Žiaden problém, my vám vyrobíme profesionálnu propagáciu – využite jedinečnú zľavu 20 % na jednostranné exteriérové a interiérové bannery.

 

Nakupovať bannery

 


Kvalitné bannery za super cenu so zľavou 20 %

Bannery vám vytlačíme na rôzne druhy materiálov: frontlit laminovaný PVC banner, prémiový liaty frontlit banner alebo prievzdušný materiál Mesh. Tieto materiály sú vhodné do interiéru a exteriéru, vďaka svojej kvalite a pevnosti. Akcia sa vzťahuje na bannery s jednostrannou potlačou.

Objednanie bannera do exteriéru/interiéru

Je to jednoduché stačí si vybrať, ktorý typ bannera je pre vaše potreby najvhodnejší a dodať nám grafické podklady, ktoré naň chcete potlačiť, pre čo najlepšie výstupy v PDF formáte. Prípadne vám vieme grafické podklady podľa vašich požiadaviek za príplatok pripraviť aj my.

Nakupovať bannery

V cene výroby bannera sú zahrnuté: Jednostranná potlač bannera, materiál na banner, voliteľný spevnený okraj, voliteľné očkovanie bannera po jeho obvode a spracovanie podkladov pred tlačou do 8 minút grafických prác. V prípade potreby sú ostatné grafické práce účtované navyše podľa dohody. K banneru s očkami vám za príplatok odporúčame objednať aj elastické napínacie laná, vďaka ktorým banner ľahko upevníte na konštrukciu, balkón, plot alebo napríklad medzi dva stromy.


Podmienky akcie

Obsahom akcie je zľava 20 % na jednostranné bannery do exteriéru a interiéru. Akcia platí od 5.11. do 31.1.2022, na nákup v e-shopoch: www.faxcopy.sk a www.printstudio.faxcopy.sk alebo vo všetkých kamenných predajniach FaxCOPY (viď. podmienky akcie).