Vážení zákazníci,
na základe záverov z Ústredného krízového štábu SR zo dňa 28.3.2020 pre Vás od 30.3.2020 otvárame viaceré naše predajne, v ktorých Vám vieme zabezpečiť servis výpočtovej a telekomunikačnej techniky, kompletné informácie nájdete tu: OTVÁRAME. Pozor – Zvyšné predajne ostávajú až do odvolania zatvorené.
Aj naďalej je Vám nonstop k dispozícii náš e-shop. Platba hotovosťou pri objednávkach kuriérom nie je možná, v nevyhnutných prípadoch je však možné využiť u kuriéra platbu kartou.
Snažíme sa Vám vychádzať v maximálnej miere v ústrety a preto si môžete vopred uhradené online objednávky vyzdvihnúť aj na bezpečných miestach v blízkosti našich predajní, bližšie informácie nájdete na podstránke Bezpečný osobný odber a všetky aktuálne informácie nájdete aj na našom Facebooku.
Pripravili sme pre Vás aj špeciálnu akciu dopravy ZADARMO pri nákupe nad 50 € po zadaní kódu: „DOPRAVAZADARMO“ v nákupnom košíku.
Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám hlavne veľa zdravia.
Skryť oznam
MENU
20.03.2020
Čas čítania: 3 min.

Nudíte sa doma a neviete čo so sebou? Zľava 30 % na fotoknihy a tipy na zahnanie nudy.

Ako získať pravidelné zľavy a nezmeškať už žiadny zľavový kód? Priháste sa na odber newslettra TU.


Súčasná situácia nie je ľahká, preto sme pre Vás pripravili tipy na zahnanie nudy – pre Vás, Vaše deti, či hocikoho, kto je doma a má zrazu množstvo voľného času. Máme pre Vás špeciálnu zľavu 30 % na Fotoknihy Basic a Premium. Vytvorte si fotoknihu plnú pozitívnych spomienok. Vďaka príprave fotoknihy zaženiete nudu a pripomeniete si množstvo krásnych chvíľ.

 

Fotokniha BASIC so zľavou 30 %

CHCEM SI VYBRAŤ FOTOKNIHA BASIC

Akcia platí od 23.3.2020 do 5.4.2020.


 

Fotokniha PREMIUM so zľavou 30 %

CHCEM SI VYBRAŤ FOTOKNIHA PREMIUM

Akcia platí od 23.3.2020 do 5.4.2020.


Doručenie

Vašu online objednanú a uhradenú fotoknihu Vám doručíme prostredníctvom kuriéra alebo môžete využiť aj bezpečný osobný odber.


 

TIPY NA ZAHNANIE NUDY

 

1. Tričká s omaľovánkou

Zabijete dve muchy jednou ranou. Tričko a omaľovánka v jednom. Stačí si vyberať motív pre deti alebo dospelých, ktorý sa Vám páči a tričko si vymaľujte podľa vašich predstáv.

 

 

 

 

 

                         Chcem si vybrať tričko

 

 


 

2. Kreatívne hry s vašim jedinečným motívom

Vytvorte si z Vašich fotografií, či obrázkov kreatívne hry, ktoré nebude mať nikto iný. Jedinečné obrázkové domino, puzzle, rodinné pexeso, či hracie karty s vlastnými fotografiami.

 

 

 

                                             Chcem si vytvoriť hru

 

 

 


 

3. Vytlačte si výber fotografií 

Spravte to, na čo ste doteraz nemali čas – výber fotografií z vášho foťáku, či mobilu a ich profesionálne vytlačenie. Nie je nad to, si prezerať staré fotografie, kedykoľvek budete chcieť.

 

 

 

 

                              Chcem si vytlačiť fotografie

 


 

4. Fotografie si uložte do fotoalbumov

Máte veľa fotografií alebo sa ich chystáte si vytlačiť? Nezabudnite si zaobstarať aj fotoalbum, do ktorého si práve teraz máte čas fotografie prehľadne zotriediť, podľa rokov, či celkov.

                                                               Chcem si kúpiť fotoalbum   

 

 

 


 

5. Vytvorte si fotokalendár 

Nevadí, že ste to nestihli na začiatku roka, svoj fotokalendár z vlastných fotiek si môžete vytvoriť od akéhokoľvek mesiaca na nasledujúcich 12 mesiacov. Vybrať si môžete z viacerých druhov.

 

 

 

 

 

                                        Chcem si vytvoriť fotokalendár

 

 


 

6. Doplňte zásoby omaľovániek a pasteliek 

Vďaka 3,2 metrovej omaľovánkovej rolke budete mať o zábavu na niekoľko týždňov postarané. Pasteliek, omaľovániek a náčrtníkov nie je nikdy dosť, doplňte si Vaše zásoby.

 

 

 

 

 

                                Chcem kúpiť omaľovánky a pastelky

 

 


 

7. Modelujte postavičky a kreslite na chodníky 

Spravte si súťaž v modelovaní z plastelíny alebo si nakreslite pozitívne obrázky na chodníky. My sa vám postaráme o modelovaciu hmotu, plastelínu, či kriedy na chodníky, pokojne aj plné vedierko.

 

 

 

 

                        Chcem kúpiť kriedy a plastelíny

 

 

 


8. Vyzdobte si okná a namaľujte tváre

Doma si môžete vytvoriť krásne výzdoby na okná, vďaka farbám na sklo, či premeniť svoje tváre na rôzne zvieratká, princezné a strašidelné príšerky, vďaka farbám na tvár.

 

 

 

 

                             Chcem kúpiť farby na tvár a sklo

 

 

 


 

9. Odmeňte deti motivačnými pečiatkami 

Motivujte deti hravou formou k pomáhaniu v domácnosti, k učeniu sa, či za dobré správanie motivačnými pečiatkami, vybrať si môžete z množstva rôznych druhov.

 

 

 

 

                               Chcem kúpiť motivačné pečiatky

 

 

 


 

10. Použite kreatívne potreby, aj pre dospelých

Máte šikovné ručičky, no dochádzajú Vám materiály? My Vám zabezpečíme nožničky, krepové papiere, či pokojne aj celý blok dekoratívnych papierov, stačí si vybrať.

 

 

 

 

                                     Chcem kúpiť kreatívne potreby

 


Doručenie

Vašu online objednanú a uhradenú fotoknihu Vám doručíme prostredníctvom kuriéra alebo môžete využiť aj bezpečný osobný odber.
Žiadne komentáre