Vážení zákazníci,
na základe záverov z Ústredného krízového štábu SR zo dňa 28.3.2020 pre Vás od 30.3.2020 OTVÁRAME viaceré predajne, v ktorých Vám vieme zabezpečiť servis výpočtovej a telekomunikačnej techniky, poskytnúť obvyklý sortiment tovarov a služieb, a tiež výdaj e-shopových objednávok, kompletné informácie nájdete tu: OTVORENÉ PREDAJNE. Zvyšné predajne ostávajú až do odvolania zatvorené.
Aj naďalej je Vám nonstop k dispozícii náš e-shop. Platba hotovosťou pri objednávkach kuriérom nie je možná, v nevyhnutných prípadoch je však možné využiť u kuriéra platbu kartou.
Vopred uhradené online objednávky si môžete vyzdvihnúť aj na bezpečných miestach v blízkosti našich zatvorených predajní, bližšie informácie nájdete na podstránke Bezpečný osobný odber a všetky aktuálne informácie nájdete aj na našom Facebooku.
Pripravili sme pre Vás aj špeciálnu akciu dopravy ZADARMO pri nákupe nad 50 € po zadaní kódu: „DOPRAVAZADARMO“ v nákupnom košíku.
Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám hlavne veľa zdravia.
Skryť oznam
MENU
07.01.2020
Čas čítania: 1 min.

OD NOVÉHO ROKA S PORIADKOM V DOKUMENTOCH

Pomôžeme vám s novoročným upratovaním a usporiadaním dokumentov

Ak si po novom roku potrebujete spraviť poriadok v kancelárii a dokumentoch, ste na tom správnom mieste. Vybraných kancelárskych pomocníkov, ktorí vám pri upratovaní dokumentov pomôžu, u nás teraz kúpite od 7. 1. do 29. 2. 2020 so zľavou až 40%.

A keď aj upratovanie nemáte v pláne a hľadáte len nejaké doplnky z oblasti kancelárskych potrieb, isto si vyberiete tiež. :)

 

Náš tip na kancelárske potreby, ktoré oživia vašu pracovňu:

 

Donau Zakladač pákový PP 7,5cm biely
2,39 € s DPH
0,00 € s DPH
Kúpiť

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozrieť zakladače


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozrieť zošívačky


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozrieť zvýrazňovače


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozrieť samolepiace bločky


 

Pozrieť kompletnú ponuku akciových produktov
Žiadne komentáre