MENU
13.05.2022
Čas čítania: 3 min.

Originálne darčeky ku Dňu detí: Hry z vašich fotografií so zľavou až 35 %

Medzinárodný deň detí je za rohom, už 1. júna nezabudnite obdarovať vaše ratolesti originálnymi darčekmi pre deti. Máme pre vás skvelé tipy na darčeky pre deti a aj až 35 % zľavu na Hry s vašimi fotografiami. Spravte deťom veselý deň detí a zahrajte sa celá rodina.

Hry z vašich fotografií so zľavou 35 %

 


Podmienky akcie

Zľava 35 % sa vzťahuje na Puzzle A4 a A3 s potlačou, Personalizované sedmové hracie karty, Pexeso z vlastných fotografií, Domino s vlastnými fotografiami a Puzzle s fotkou a venovaním. Akcia platí na nákup v predajniach FaxCOPY alebo online cez e-shopy www.faxcopy.sk a www.darcekyodsrdca.sk, od 13.5. do 2.6.2022 (viď. podmienky akcie).

Podmienky akcie


Ďalšie TIPY na darčeky pred deti

Krásny Deň detí pomôžu deťom vyčariť aj ďalšie originálne darčeky, prinášame vám 10 tipov na darčeky ku Medzinárodnému dňu detí, ktoré zaručene potešia:

1.Tričko s omaľovánkou a fixkami na textil

Detské tričko s motívom omaľovánky + Fixky vhodné na textil. Je to jednoduché, stačí si vybrať motív omaľovánky, ktorý sa vám páči najviac, veľkosť trička a my vám ho radi vyrobíme. Zábava môže začať hneď po odovzdaní darčeka a váš malý umelec si môže vytvoriť svoje originálne tričko.

2. Sklenený hrnček s omaľovánkou

Originálny a praktický darček vždy po ruke. Hrnček s omaľovánkou dva v jednom. Stačí si vybrať motív omaľovánky, k hrnčeku objednať vyfarbovacie fixky vhodné na mliečne sklo a zábava môže začať.

3. Podložka pod myš s vlastnou potlačou

Prečo mať jednofarebnú neoriginálnu podložku pod myš, keď si môžete dať vyrobiť vlastnú z najobľúbenejšej fotografie? Originálna podložka pod myš, ktorú ocení nie jeden hráč počítačových hier, či milovník iných online aktivít.

4. Zošit s vlastnou potlačou obálky

Nevšedný zošit formátu A4 alebo A5 s obálkou podľa vašich predstáv, s vlastným motívom, či obľúbenou fotografiou na obálke. Na výber máte aj 3 druhy vnútorných listov – čisté, linajkové alebo štvorčekové. Oba formáty obsahujú až 60 listov.

 

5. Odznak s vlastným motívom

Jedinečný odznak v tvare kruhu s vlastnou fotografiou, menom či obrázkom. Je skvelým módnym doplnkom, označovacím prvkom, či milým personalizovaným darčekom pokojne aj ku Dňu detí. Vďaka odznaku vaše dieťa donesie domov tú správnu bundu, či školskú tašku.

6. Obľúbená pokladnička s vlastnou potlačou

Darujte originálnu keramickú pokladničku s vlastnou potlačou, ktorá vám pomôže vychovávať vaše deti k finančnej gramotnosti. Na pokladničku vám potlačíme obľúbenú fotku, či motivačný citát k šetreniu peniažkov napr. na nový bicykel, či inú vysnívanú vec.

7. Originálny ruksak s vlastnou fotografiou

Neexistuje dieťa, ktoré by nepotešil štýlový ruksak s vlastnou fotkou. Stačí si vybrať typ ruksaku, farbu ruksaku a obľúbenú fotografiu vášho dieťaťa, ktorú vám naň plnofarebne potlačíme. Aj vaše dieťa môže nosiť jedinečný ruksak so svojou fotografiou, doprajte mu ten pocit jedinečnosti.

 

8. Mini hrnček s vlastnou fotkou pre deti

Darujte vášmu malému nezbedníkovi prvý keramický hrnček, je v mini verzii s objemom 170 ml a preto je vhodný aj pre malé deti, no pozor je rozbitný. Na mini hrnček s vlastnou potlačou vám radi potlačíme fotku, či obľúbenú rozprávkovú postavičku alebo akýkoľvek iný obrázok, či text.

9. Prívesok na kľúče s vlastnou fotkou, či motívom

Okrúhly prívesok na kľúče, kľúčenka, na ktorú si môžete nechať potlačiť akúkoľvek fotku, či obľúbený obrázok. Prívesok vám radi potlačíme z oboch strán, na každú stranu si tak pokojne môžete dať inú fotografiu, či motív.

10. Balík menoviek pre školáka, či škôlkara

Koniec strateným a zameneným peračníkom, desiatovým boxom, školským taškám alebo tričkám na telesnú. Darujte vášmu školákovi balík praktických samolepiek, nažehľovačiek a visačiek, ktorý vám pomôže s označením vecí vášho školáka. V balíku nájdete až 66 ks samolepiacich menoviek, 66 ks nažehľovacích menoviek a 2 ks hliníkových visačiek, všetko pekne zabalené vo veselom darčekovom zakladači.