Vážení zákazníci,
na základe záverov z Ústredného krízového štábu SR zo dňa 28.3.2020 pre Vás od 30.3.2020 OTVÁRAME viaceré predajne, v ktorých Vám vieme zabezpečiť servis výpočtovej a telekomunikačnej techniky, poskytnúť obvyklý sortiment tovarov a služieb, a tiež výdaj e-shopových objednávok, kompletné informácie nájdete tu: OTVORENÉ PREDAJNE. Zvyšné predajne ostávajú až do odvolania zatvorené.
Aj naďalej je Vám nonstop k dispozícii náš e-shop. Platba hotovosťou pri objednávkach kuriérom nie je možná, v nevyhnutných prípadoch je však možné využiť u kuriéra platbu kartou.
Vopred uhradené online objednávky si môžete vyzdvihnúť aj na bezpečných miestach v blízkosti našich zatvorených predajní, bližšie informácie nájdete na podstránke Bezpečný osobný odber a všetky aktuálne informácie nájdete aj na našom Facebooku.
Pripravili sme pre Vás aj špeciálnu akciu dopravy ZADARMO pri nákupe nad 50 € po zadaní kódu: „DOPRAVAZADARMO“ v nákupnom košíku.
Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám hlavne veľa zdravia.
Skryť oznam
MENU
05.08.2019
Čas čítania: 2 min.

Späť do školy

Polovica leta je za nami a deti sa nám čoskoro vrátia späť do školy. Takže je najvyšší čas sa na september pripraviť.

 

Čo sme pre vás tento rok pripravili?

  • Zvýhodnené akciové ceny na vybrané produkty školského a kancelárskeho sortimentu
  • 1+1 zadarmo – DONAU Lepiaca tyčinka, všetky gramáže 8 g, 15 g, 25 g, 35 g 
  • zľava 25% na školské zošity

 

Tak neváhajte, navštívte jednu z našich predajní FaxCopy a určite dobre nakúpite. Tešíme sa na vás.

 

 

Aby ste na niečo nezabudli, ponúkame vám malý prehľad z našej ponuky:

 

1. Zošity

Ponuka školských zošitov formátu A4, A5 a A6, v úprave linajkovej, čistej, štvorčekovej s rôznym počtom listov, teraz ešte aj s 25% zľavou.

pozrieť ponuku zošitov

 

 

 

 

2. Perá

Naozaj široká ponuka pier poteší - vyberať môžete guličkové, plniace, gumovacie, rollery, linery, písacie súpravy - každý bude spokojný.

pozrieť ponuku pier

 

 

 

 

3. Školské tašky a peračníky

Správny školák sa nezaobíde bez školskej tašky a peračníka. Na výber máte z peračníkov plných aj prázdnych, puzdier na perá či viacdielnych setov, ponuka je naozaj pestrá.

pozrieť ponuku školských tašiek a peračníkov

 

 

 

 

4. Lepenie a korekcia

Neprehliadnite ponuku lepidiel a korekčných pások. Pri kúpe jednej lepiacej tyčinky značky DONAU teraz z každej našej kamennej predajne odídete s druhou lepiacou tyčinkou ZDARMA , akcia 1+1 zadarmo.

pozrieť ponuku lepenie a korekcia

 

 

 

 

5. Školské potreby

V neposlednom rade upriamte svoju pozornosť na širokú paletu školských potrieb – farby, kriedy, kružidlá, strúhadlá, farbičky, plastelína, nožnice, pravítka, výkresy, obaly a boxy na zošity....... určite si vyberiete to pravé pre vás.

pozrieť ponuku školských potrieb

 

 

 

Podmienky akcie:

  • akcia platí od 5. 8. do 30. 9. 2019, resp. do vypredania zásob
  • akcia spočíva vo zvýhodnených cenách na vybrané produkty zo sortimentu školských a kancelárskych potrieb, platí pri nákupe v kamenných predajniach, ako i pri nákupe v našom eshope
  • akcia 1+1 zadarmo a zľava 25% na školské zošity platí len pri nákupe v kamenných predajniach
  • akciu nie je možné kombinovať s inými akciami a zľavamiŽiadne komentáre