MENU
02.05.2023
Čas čítania: 1 min.

Ukážte svoju lásku dokonalým fotodarčekom

Fotografie v najobľúbenejšom formáte 10x15 cm si môžete vytlačiť za pár chvíľ priamo z vášho mobilného telefónu aj na počkanie.

Navštívte jednu z našich predajní, vytlačte si vaše fotky na samoobslužnom fotokiosku Kodak, a vezmite si ich ihneď domov.

Navyše, pri kúpe minimálne 100 kusov samoobslužných fotografií 10x15 cm z fotokiosku Kodak, získate zadarmo krásny rámček so srdiečkovými konfetami, v ktorom môžete vystaviť najobľúbenejšiu fotku vašej lásky.

Páči sa vám rámček so srdiečkami? Môžete ho získať až s 50% zľavou pri kúpe už od 60 ks samoobslužných výtlačkov 10x15 cm.

 


Podmienky akcie

  • Akcia platí od 2.5.2023 do 30.6.2023.
  • Pri jednorazovej kúpe minimálne 100 kusov Kodak samoobslužných fotografií 10x15 cm získava zákazník darček – Rámček so srdiečkami Kodak Moments zadarmo.
  • Pri jednorazovej kúpe 60-99 kusov Kodak samoobslužných fotografií 10x15 cm má možnosť zákazník kúpiť Rámček so srdiečkami Kodak Moments s 50% zľavou.
  •  Akcia sa vzťahuje na nákup priamo v kamenných predajniach,  ktoré túto službu poskytujú, v aktuálne platných cenách.
  • Akcia platí pri okamžitej platbe v pokladni (hotovosť, platobná karta) a nie je možné ju kombinovať s inými akciami ani zľavami (napr. zľavomat).
  • Množstvo darčekov v jednotlivých predajniach je obmedzené, darček je násobný.NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.