MENU
25.01.2019
Čas čítania: 2 min.

Valentín, ideálny čas na darček

Ak ešte nemáte darček pre svoju polovičku a hľadáte niečo skutočne jedinečné, ste na tom správnom mieste. Pripravili sme pre vás akciu, v rámci ktorej pri kúpe vybraných fotodarčekov alebo grafických produktov získate darček - 2€ faxáč zadarmo.

Akcia platí od 25. 1. do 14. 2. 2019 alebo do minutia darčekov.

 

Ponúkame vám pár tipov pre inšpiráciu: ​

 

vankúš srdce1. Vankúš srdce s potlačou

Vankúšik s vlastným motívom stále patrí medzi obľúbené darčeky na Valentína. Potlačiť naň môžete svoju fotku, aby vás váš najbližší mal stále pri sebe. Môžete to ale poňať aj menej egocentricky :) a zvoliť spoločnú fotku, prípadne fotku domáceho maznáčika alebo obľúbenej hudobnej skupiny.

V ponuke máme viaceré druhy vankúšov, možno vás zaujmú.

 

pozrieť si všetky vankúše

 

 

 

 

 

hrnček2. Hrnček plechový DESIGN ​

Plechový smaltovaný hrnček s nádhernou potlačou. Vyberte si jedinečný motív z galérie hotových návrhov, alebo si vytvorte vlastný obrázok. Na hrnček môžete svojej drahej polovičke nechať potlačiť obľúbený citát, prekvapiť ju vyznaním alebo iným obľúbeným motívom.

Hrnček s potlačou je veľmi vďačným darčekom. Vybrať si môžete aj z ďalšej ponuky hrnčekov – od mini, cez klasický, latté, magický, hraciu šálku a ďalšie.

 

pozrieť si všetky hrnčeky

 

 

 

 

 

 

pexeso3. Pexeso z vlastných fotiek ​

Tak toto je darček pre každého, kto sa rád zabáva. Chcete potešiť niekoho, kto zbožňuje spoločenské hry? Určite ho prekvapíte pexesom z vlastných fotiek. Povyberajte vaše spoločné fotografie a zaspomínajte si pri hre na všetky pekné chvíle, ktoré ste spolu strávili.

 

pozrieť si pexeso

 

 

 

 

 

Nenašli ste , čo ste hľadali?

Toto bolo len zopár tipov z našej ponuky. U nás toho nájdete oveľa viac, tak neváhajte a pozrite si aj ďalšie inšpiratívne darčeky.

 

pozrieť všetky darčeky

 

 

 

 

 

Podmienky akcie:

  • akcia platí pri kúpe produktov zaradených do akcie
  • akcia nie je kombinovateľná s voucherom zľavomat
  • akcia platí pre všetkých platiacich zákazníkov v predajniach - pri okamžitej platbe v pokladni (v hotovosti alebo kartou) a eshopové objednávky
  • darček NIE JE násobný, tzn. pri kúpe viacerých rovnakých produktov, má zákazník nárok na 1 darček.

 

pravidlá a podmienky akcie
Žiadne komentáre