MENU
07.06.2021
Čas čítania: 3 min.

ZĽAVA 20 % na originálne LETNÉ TRIČKÁ s vlastnou potlačou

Užite si leto v originálnom tričku s vlastnou potlačou. Budete sa v ňom cítiť jedinečne a pri kúpe ešte aj ušetríte. Pripravili sme pre Vás špeciálnu zľavu 20 % na letné tričká s vlastnou potlačou a verte, že výber je naozaj veľký – od jednofarebných, po vzorované, cez detské, dámske až po pánske strihy. Pozor o svojom jedinečnom tričku nesnívajte pridlho, akcia trvá len do 31.7.2021.

Objednať tričko s vlastnou potlačou

 

Na výber máte z množstva farieb, strihov a prevedení. Stačí si vybrať a my Vám na základe Vašich požiadaviek na tričko potlačíme napr. fotografiu, logo, citát, slogan, domáce zvieratko, motív, či obľúbenú hudobnú skupinu.

Tričká Klasik, Plus alebo vzorované s vlastnou potlačou

Každý si príde na svoje – muži, ženy, či deti, tieto tričká sú ideálne pre všetkých:

  • vyznávačov jednoduchosti – biele alebo čierne tričko,
  • ľudí s pestrofarebným šatníkom – tričká vo viac ako 41 farbách,
  • milovníkov letatričko Sailor s námorníckymi bielo-modrými prúžkami,
  • ľudí s jedinečným štýlomtričko Maskáč s maskáčovým vzorom a s vlastnou potlačou.

Objednať tričko s vlastnou potlačou

 

Párové tričká pre zaľúbených

Nezameniteľné tričká s motívom pre zaľúbené páry, nech všetci vidia ku komu patríte. Vybrať si môžete z dopredu pripravených originálnych motívov, ktoré dávajú zmysel hlavne vtedy, keď ste v páre. Stačí si vybrať motív, pánsku a dámsku veľkosť trička, a všetko ostatné zabezpečíme my. Na prvý pohľad bude jasné ku komu patríte.

Objednať párové tričká

 

Tričká s motívom plemena psa

Tričká vhodné pre milovníkov psov. Tričko s motívom plemena psa si pomocou jednoduchej šablóny na tričká vytvoríte podľa Vašich predstáv. Vyberiete si Vaše obľúbené plemeno psa a dopíšete ľubovoľný text k nemu. Na prvý pohľad bude jasné, že ste nerozlučná dvojka.

Objednať tričko s motívom plemena psa

 

Tričká s motívom omaľovánky

Tričká vhodné pre malých či veľkých milovníkov zábavy. Tričko s motívom omaľovánky si môžete vybrať – detské, dámske alebo pánske. Stačí si zvoliť motív omaľovánky, veľkosť trička a ostatné zabezpečíme my. Na Vás bude vymaľovávanie bez výčitiek, čím získate originálny kúsok v šatníku, podľa svojich predstáv.

Objednať tričko s motívom omaľovánky

 

Termotričko, či reflexná vesta s vlastnou potlačou

Funkčné tričko s vlastnou potlačou, ktoré poteší nie jedného športovca. Termotričko s vlastnou potlačou je pohodlné a má schopnosť odvádzania vlhkosti z tela, vhodné nie len na šport, ale aj rekreáciu, prácu, či bežné nosenie.

Objednať termotričko s potlačou

 

Máte radšej osobný kontakt a nákup v predajni?

Zastavte sa v ktorejkoľvek z našich 40 predajní po celom Slovensku a svoju požiadavku na Vaše jedinečné tričko s vlastnou potlačou s vami radi prediskutujeme a následne zabezpečíme k Vašej spokojnosti.

 


Podmienky akcie

Zľava 20 % zo základných maloobchodných cien platí na vybrané Tričká s vlastnou potlačou (vid. Podmienky akcie) a vzťahuje sa na objednávky vytvorené v období od 7.6.2021 do 31.7.2021, v kamenných predajniach FaxCOPY alebo prostredníctvom e-shopov prevádzkovaných organizátorom: www.faxcopy.sk alebo www.darcekyodsrdca.sk. Akciu nie je možné kombinovať s inými akciami a zľavami (viď. Podmienky akcie).

Podmienky akcie