MENU
03.06.2022
Čas čítania: 3 min.

ZĽAVA 30 % na originálne LETNÉ TRIČKÁ s vlastnou potlačou

Užívajte si leto v originálnom tričku s vlastnou potlačou. Budete sa cítiť jedinečne a pri kúpe ešte aj ušetríte. Pripravili sme pre vás špeciálnu až 30 % zľavu na letné tričká s vlastnou potlačou a verte, že na výber máte z množstva druhov – od jednofarebných, cez potlačené párové tričká a funkčné tričká, až po detské, dámske, či pánske strihy. Pozor o nákupe trička s vlastnou potlačou nerozmýšľajte pridlho, akcia končí 1.9.2022.

Objednať tričko s vlastnou potlačou

 

Aké tričko s vlastnou potlačou si vybrať?

Na výber máte z množstva farieb, strihov a prevedení tričiek. Stačí si vybrať a my vám na základe vašich požiadaviek na tričko potlačíme napr. fotografiu, logo, citát, slogan, fotku domáceho zvieratka, hudobnej skupiny, či akýkoľvek iný obrázok.

Bavlnené tričká a Funkčné tričká s vlastnou potlačou, či Tričká s motívom

Každý si príde na svoje – muži, ženy, či deti, tieto tričká sú ideálne pre všetkých:

Objednať tričko s vlastnou potlačou

 

Párové tričká s motívom pre zaľúbených

Nezameniteľné tričká s motívom pre zaľúbené páry, na prvý pohľad bude jasné ku komu patríte. Vybrať si môžete z dopredu pripravených motívov, ktoré dávajú zmysel hlavne vtedy, keď ste v páre. Stačí si vybrať motív, pánsku a dámsku veľkosť trička, a všetko ostatné zabezpečíme my.

Objednať párové tričká

 

Tričká s motívom plemena psa a vlastným textom

Ideálne tričká pre milovníkov psov. Tričko s motívom plemena psa si pomocou jednoduchej šablóny na tričkávytvoríte online podľa vašich predstáv. Vyberiete si obľúbené plemeno psa a dopíšete vlastný text k nemu. Na prvý pohľad bude jasné, že ste nerozlučná dvojka.

Objednať tričko s motívom plemena psa

 

Tričká s motívom omaľovánky

Tričká vhodné pre malých aj veľkých milovníkov zábavy a jedinečnosti. Tričko s motívom omaľovánky si môžete vybrať – detské, dámske alebo pánske. Stačí si zvoliť motív omaľovánky, veľkosť trička a ostatné zabezpečíme my. Na Vás bude vymaľovávanie bez výčitiek, čím získate originálny kúsok v šatníku, podľa svojich predstáv.

Objednať tričko s motívom omaľovánky

 

Funkčné termotričko s vlastnou potlačou

Funkčné tričko s vlastnou potlačou, ktoré poteší nie jedného športovca. Termotričko s vlastnou potlačou je pohodlné na nosenie a má schopnosť odvádzať vlhkosť z tela. Funkčné tričko je vhodné nie len na šport, ale aj rekreáciu, prácu, či bežné nosenie.

Objednať termotričko s potlačou

 

Máte radšej osobný kontakt a nákup v predajniach?

Zastavte sa v ktorejkoľvek z našich 40 predajní FaxCOPY  po celom Slovensku a svoju požiadavku na vaše originálne tričko s vlastnou potlačou s vami radi prediskutujeme a následne zabezpečíme k vašej spokojnosti.


Podmienky akcie

Zľava 30 % zo základných maloobchodných cien platí na vybrané Tričká s vlastnou potlačou (viď. Podmienky akcie) a vzťahuje sa na objednávky vytvorené v období od 3.6. do 1.9.2022, v kamenných predajniach FaxCOPY alebo prostredníctvom e-shopov: www.faxcopy.sk alebo www.darcekyodsrdca.sk. Akciu nie je možné kombinovať s inými akciami a zľavami (viď. Podmienky akcie).