MENU

Aké vernostné karty ponúkate?

Aké používame vernostné karty a na čo sú určené

Aké používame vernostné karty a na čo sú určené

Ponúkame 4 rôzne vernostné systémy (karty), z ktorých je určený každý pre iný typ partnera a má iné bonusy:

  • WEB karta
  • BONUS karta
  • DISCOUNT karta
  • PARTNER karta

 

WEB KARTA je základný vernostný systém postavený na základe poskytovania výhodnejšej ceny bez ďalších podmienok iba výmenou za vernosť. Rozlišujeme "pultové" ceny platné pre naše maloobchodné predajne (nemusia byť v rôznych predajniach rovnaké, ceny v obchodných centrách sú spravidla mierne vyššie) a výhodnejšie "web" ceny platné pre on-line nákup v našom eshope. Výška zľavy v e-shope je rôzna a závisí od zaradenia tovaru či služby a týka sa väčšiny sortimentu, táto nemusí byť vždy nižšia, nikdy ale nie je nevýhodnejšia, než cena v predajni. Držiteľ WEB karty má potom možnosť nakupovať za výhodnejšie "web ceny" aj v kamennej predajni. WEB kartu je možné získať iba osobne a na základe vyžiadania v predajni, podmienkou je vyplnenie registračného formulára. Kompletné podmienky WEB karty.

BONUS karta je určená pre pravidelných zákazníkov, jej držiteľ nakupuje priebežne za štandardné ceny, pri nákupe nad 10 EUR získava body, ktoré môže následne premeniť na odmeny z nášho katalógu darčekov. Kartu je možné získať iba osobne v predajni, podmienkou je vyplnenie registračného formulára. Kompletné podmienky BONUS karty.

DISCOUNT karta slúži podobne ako WEB karta pre nákupy s priamou zľavou, je však určená väčším zákazníkom a jej vydanie je podmienené sumárnou výškou predchádzajúcich nákupov za určité obdobie. Do tejto skupiny môže byť zákazník zaradený, ak uskutočnil za posledných 12 mesiacov nákupy v priemernej výške minimálne 100 EUR/ mesiac (kategória DISCOUNT 2) alebo 300 EUR/ mesiac (kategória DISCOUNT 3). Kartu je možné získať iba pri osobnej návšteve v predajni, nie je nárokovateľná a kompletné podmienky DISCOUNT karty nájdete tu

PARTNER karta má špecifické použitie, je určená pre partnerov s celoslovenskou sieťou vlastných pracovísk či pracovníkov, ktorí potom môžu priebežne mesačne nakupovať v sieti FaxCopy, pričom zúčtovanie prebehne 1x mesačne centrálne. V prípade záujmu si môžete bližšie podmienky vyžiadať na našom help-desku.

NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.