HP Deskjet GT 5820 All-in-OneWireles (X3B09A)

Novinka
HP Deskjet GT 5820 All-in-OneWireles (X3B09A)
177,90 € s DPH / 148,25 € bez DPH / ks Cena platná v e-shope
MK-103657PON

Revolučná HP Ink Tank System. Užite si extrémne nízke náklady na stránku spoločne s vysokou kvalitou tlače.

Táto bezdrôtová tlačiareň All-in-One umožňuje vytlačiť tisíce strán pri mimoriadne nízkych nákladoch na stranu. Jednoducho prístupný systém dopĺňania atramentu zabraňujúci jeho rozliatiu znamená, že môžete zabudnúť na neporiadok – budete si vychutnávať len výnimočnú kvalitu a spoľahlivosť veľkoobjemovej tlače.

Viac strán za tie isté peniaze

S týmto systémom vysokokapacitnej atramentovej nádrže budete tlačiť veľké objemy pri mimoriadne nízkych nákladoch na stranu. Tlačte tisíce strán s vysokokapacitnými atramentovými nádržami – a keď sa bude atrament míňať, jednoducho ho doplňte.
Vytlačte až 8 000 strán so súpravou fliaš farebného atramentu HP alebo až 5 000 strán s fľašou čierneho atramentu HP.

Bez neporiadku. Bez stresu

Jednoducho monitorujte hladinu atramentu a v prípade potreby doplňte originálny atrament HP. Priehľadné atramentové nádrže vám umožnia tlačiť s istotou. Táto tlačiareň All-in-One sa jednoducho nastavuje. Dokonca sa dodáva s fľašami originálneho atramentu HP, aby ste mohli rýchlo začať tlačiť.

Výnimočná kvalita od HP

Vychutnávajte si ostrý text a živú grafiku vo všetkých marketingových materiáloch na každom výtlačku. Tlačte každodenné dokumenty s ostrejšími čiarami, tmavšou čiernou a menším rozmazaním na papieroch ColorLok®. Spoľahnite sa na originálne atramenty HP a tlačte fotografie odolné voči vyblednutiu a vode, ktoré vydržia celé desaťročia. Spoľahlivé multifunkčné zariadenie, s ktorým získate kvalitné výtlačky pri každej tlači.

Jednoduchá mobilná tlač

Jednoducho tlačte z rôznych smartfónov a tabletov. Začnite tlačiť a vďaka jednoduchému nastaveniu sa rýchlo pripojte zo smartfónu, tabletu alebo počítača. Pripojte smartfón alebo tablet priamo k tlačiarni – a jednoducho tlačte bez prístupu do siete. Spravujte tlačové úlohy a skenujte na cestách s bezplatnou mobilnou aplikáciou HP All-in-One Printer Remote.


Balenie obsahuje
  • Tlačiareň HP DeskJet GT 5820
  • Fľaštička s atramentom HP GT51 čierna (cca 5 000 strán)
  • Fľaštička s atramentom HP GT52 purpurová (cca 8 000 strán)
  • Fľaštička s atramentom HP GT52 žltá (cca 8 000 strán)
  • Fľaštička s atramentom HP GT52 azúrová (cca 8 000 strán)
  • Disk CD so softvérom
  • inštalačný leták
  • napájací kábel
  • kábel USB
skladom u dodávateľa 148 ks