MENU

DJI Spark Fly More Combo biely

DJI Spark Fly More Combo biely
MK-107161E-S

DJI SPARK
Spark je malý dron, ktorý obsahuje všetky dôležité DJI technológie a ktorý vám umožní zvečniť chvíľu kedykoľvek sa budete cítiť inšpirovaný. S viacerými možnosťami inteligentných letových režimov, mechanickým gimbalom a kamerou s neskutočnou kvalitou obrazu, Spark vám pomáha posúvať hranice vašej kreativity.

Spark ponúka ultra kompkatné rozmery a zároveň je nabitý technológiami DJI. Vďaka inteligentným možnostiam letu, dvojosému závesu a FullHD kamery je možné vytvárať kvalitné videá (1080p/30fps) a fotografie (.jpeg)

Inteligentné letové režimy a intuitívne ovládanie pomáhajú vytvárať letecké videá po pár kliknutiach.

Aplikácia DJI GO 4 obsahuje automatické editovacie šablóny a množstvo filtrov. Rýchlo upravte svoje video a zdieľajte ich priamo na sociálne siete.

V režime TapFly si stačí váš záber predstaviť a Spark ho za vás zachytí. Ťuknite na displej vášho telefónu a Spark s použitím snímacej technológie poletí v smere vášho ťuknutia alebo presne na to miesto pričom sa bude aktívne vyhýbať prekážkam. Snímajte záber za záberom a to len dotykmi vašich prstov.

S ActiveTrack Spark automaticky rozpoznáva objekty rôznych tvarov a veľkostí a následne ich sleduje podľa toho aké sú a ako rýchlo sa pohybujú. To sledovanie značne uľahčuje a robí spoľahlivejším.

Prepracované rozpoznávanie gest umožňuje ovládať drony jednoduchými pohybmi ruky. V režime PalmControl ovládate pohyby Spark rukou. Ak chcete, necháte svoj ovládač a telefón doma.


Dvoj-osový mechanický gimbal a ultra vyrovnávajúca technológia drasticky znižuje vplyvy trasenia a hýbajúcej sa závierky čo robí snímky stabilné a presné. Všetky fotografie Spark sú dôsledne ostré a jasné s veľmi malou odchýlkou farby a skreslením. Kamera Spark má f/2.6 širokým objektívom a fokálnou dĺžkou ekvivalentnou 25 mm. Päť prvkov je zoradených do jednoduchej skupiny, ktorá zapadne do kompresovaného rámu.Malá a kompaktná. Kamera Spar obsahuje 1/2.3" CMOS senzor, ktorý vám umožní zachytiť stabilizované video pri 1080p a 12 MP fotografie. Viac pixelov znamená, že Spark je silno citlivý na svetlo a zaznamenáva farby veľmi presne. Spark prevzal všetky predošlé DJI režimy snímania a pridáva dva nové: Pano a ShallowFocus.


Balenie obsahuje
Newsletter

Zasielanie noviniek a akcií

FaxCopy News
FaxCOPY News a Cenníky
POZRITE SI VŠETKY
FAXCOPY NEWS A CENNÍKY
Facebook
Shop roku