V noci z utorka 25.6. na stredu 26.6.2019 v čase od 21:30 hod. do 05:00 hod. bude prebiehať údržba serverov. Všetky stránky budú v tomto čase nedostupné. Ďakujeme za pochopenie.
MENU

Manfrotto MKELES5CF-BH, stativ Element Traveller Tripod Small s guľovou hlavou, karbónový, čierny, malý

Manfrotto MKELES5CF-BH, stativ Element Traveller Tripod Small s guľovou hlavou, karbónový, čierny, malý Pridať do porovnania

Manfrotto Element Traveler Tripod Small with Ball Head, Carbon Fiber je ideálnou voľbou pre pokročilých nadšencov, ktorí hľadajú spoľahlivý cestovný statív, ktorý je ľahký a ľahko prenosný.

Tento statív je kompaktný, robustný, z uhlíkových vlákien (karbón). Vysoko všestranný. Vytiahnete ho až na výšku 143 cm, zložite len na 32 cm. Ľahko ho zbalíte do väčšiny tašiek. Nožičky statívu sa rozkladajú nezávisle a sú vybavené nastavitelnými poistkami, ktoré umožňujú nastaviť nožičky plynule v rôznych uhloch. To zabezpečí všestranné umiestnenie statívu v rôznom teréne a takmer na akomkoľvek povrchu.

Vzhľadom k tomu, že ide o ľahký cestovný statív, fotograf môže použiť hák umiestnený v spodnej časti stredového stĺpika, aby v prípade potreby zaťažl statív nejakým závažím a tak ho extra stabilizoval.

Tento statív je ideálny pre CSC. Statív je možné naplno využívať so zaťažením až do 4 kg. Hliníková guľová hlava je navrhnutá tak, aby poskytovala čo najhladšie pohyby pri vytváraní požadovaného záberu a pevne uzamkne zariadenie presne tam, kde ho potrebujete.

Ak sa chystáte na fotografovanie na šírku, zamilujete si zámok samostatnej hlavy, ktorý umožňuje fotografom jednoducho a presne snímať úžasné panoramatické snímky v celej šírke 360 °.

Guľová hlava je vybavená rýchloupínacou doskou typu Arca so skrutkou s rozmermi 1/4 "-20", ktorá zaručuje, že zariadenie je vyvážené pri použití zoomových objektívov.

Statív je dodávaný s čalúneným vakom pre ľahké uskladnenie a prepravu

Vlastnosti:
- hmotnosť: 1050 g
- materiál: uhlíkové vlákna (karbón)
- max. výška: 143 cm
- zložený stav: 32 cm
- 5 sekcí nôh
- nastavenie nôh (uhol) : 21.5°, 54.5°,83°
- priemer trubiek nôh: 10, 13, 16, 19, 22 mm
- max. zaťaženie: 4 kg
- farba: čierna

Odkaz na stránku výrobcu
Bratislava, Vajnorská 98D FaxCopy Pro 1 ks
FaxCopy News
FaxCOPY News a Cenníky
POZRITE SI VŠETKY
FAXCOPY NEWS A CENNÍKY
Newsletter

Zasielanie noviniek a akcií

Facebook