Máme pre Vás OTVORENÉ predajne FaxCOPY. >> Zistiť viac informácií
MENU
01.03.2021
Čas čítania: 3 min.

Áno, ženy treba ľúbiť... 3 skvelé nápady, ako vyčarovať úsmev na MDŽ žene, ktorú si vážite

8.marec je každoročne dňom, ktorý patrí ženám. Možno si poviete, že okázalé masové podujatia, na ktorých každá dáma dostala povestný hrebíček, sú už len symbolom minulého režimu. Ten síce pominul, no dôvod, prečo ženám prejaviť úctu, lásku a vďaku nie je predsa závislý od politiky alebo trendov.

Ak máte aj vy po svojom boku manželku, partnerku, mamu, babku, dcéru či kamarátku, ktorej by ste radi vyčarovali úsmev na tvári, neváhajte. Práve MDŽ je skvelou príležitosťou, kedy to urobiť. Prinášame tri unikátne nápady, ktoré im rozhodne zlepšia náladu a potešia ich srdce.

mladá žena s darčekom v ruke

 

Ako potešiť na MDŽ partnerku, mamu, dcéru či inú ženu vo vašom okolí? Darujte zážitok, spoločne strávený čas alebo roztopte srdce hoc i ľadovej kráľovnej

Láska k žene nemusí byť zákonite tá, ktorá chlapom zamotá hlavu a podlamuje kolená. Medzinárodný deň žien je tu pre všetky osoby nežnejšieho pohlavia v našom okolí. Dáva možnosť prejaviť úctu a lásku k sestre, kamarátke či babke.

Ako?

 

Vyberajte kvety a darčeky k MDŽ, z ktorých cítiť pozornosť

Obchody a kvetinárstva už tradične plnia začiatkom marca regále s drobnými pozornosťami a kyticami s tematikou MDŽ. Chcete sa vyhnúť tuctovej bonboniére či ruži? I keď platí, že by vybranej dáme vyčarili úsmev na perách, je tu i druhá možnosť. Dodajte darčeku ku dňu žien čaro pomocou originálneho nápadu a pozornosti. Ak ju prejavujete žene dostatočne, určite poznáte drobnosti, na ktorých si dáva záležať alebo pochutiny, ktoré nikdy neodmietne.

Skvelým príkladom je obľúbená šálka čaju. Doprajte ju svojej mame, priateľke alebo kolegyni tak trochu netradične. Čaj s osobným venovaním či dokonca fotkou tak môžete obliecť do originálneho obalu a doplniť jej rituál unikátnym hrnčekom s potlačou, kde sa môžete doslova vyblázniť. Vtipný citát, milé venovanie či fotka, ktorá zachytáva významný moment, je zároveň milým prejavom, že vám na nej záleží.

mladá žena so šálkou v ruke

 

Zažite spolu niečo netradičné. Namiesto darčeku stavte na zážitok, ktorý nezabudnite zvečniť

Každá žena má nejaký sen. Možno to nemusí byť vždy let balónom či skok padákom. Dala by sa nahovoriť na simuláciu lietania alebo výlet spojený s ubytovaním v korunách stromov? Ak neradi riskujete, a nie ste si istí, ako prekvapenie vypáli, pokojne vyskúšajte menej adrenalínové zážitkové darčeky.

Dnes už nájdete takmer v každom väčšom meste možnosti odreagovať sa a pokoriť escape room alebo sa zbaviť stresu na športovej strelnici. Skvelou možnosťou, ako zároveň darovať darček k MDŽ viacerým dámam z vášho okolia, je napríklad paintball.

Ako bodku na záver doporučujeme dokumentáciu z celého dňa zhrnúť v originálnej fotoknihe. Okrem skvelého pocitu zo zážitku tak získate pamiatku na celý život.

 

Spoločne strávený čas je to najdrahšie, čo môžete darovať. Babinec na MDŽ je nápad za všetky drobné

Ženy majú svoje kruhy. Počas života majú okolo seba niekoľko iných žien, ktoré si vážia, obdivujú ich alebo s nimi jednoducho radi trávia čas. Ideálnym darčekom na MDŽ teda nie je niečo, čo zvädne alebo zmizne zo stola v priebehu niekoľkých minút... Dámska jazda na medzinárodný deň žien je jednoducho balzam pre dušu.

žena na masáži v spa

 

Pokojne ju povýšte na malé spa. Babinec v podobe domácej kozmetickej poradne, spoločné pečenie či posedenie s kamoškami pri poháriku obľúbeného vína sa stane očakávaným každoročným rituálom. Fotky z tohto výnimočného dňa môžete neskôr každej účastníčke odovzdať na špeciálnom USB kľúči, ktorý si môžete potlačiť či nechať vygravírovať podľa svojho vkusu.

Áno, skutočne platí, že ženy treba ľúbiť. Lásku k manželke, dcére, babke, mame či priateľskú náklonnosť môžete prejaviť rôznym spôsobom. Medzinárodný deň žien je však skvelou príležitosťou, ako usporiadať nezabudnuteľnú dámsku jazdu, stráviť deň pri netradičnom zážitku alebo darovať vytúženú chvíľku relaxu. Napríklad v podobe originálneho čaju s venovaním a šálke s potlačou, ktorá vyjadrí vašu lásku či úctu vždy, keď si vyvolená dáma dopraje šálku obľúbeného nápoja.

 

Chcem využiť MDŽ zľavu na šálku na čaj