Máme pre Vás OTVORENÉ vybrané predajne FaxCOPY, ktoré fungujú ako výdajne objednávok z nášho e-shopu. >> Zistiť viac informácií
MENU
25.11.2020
Čas čítania: 2 min.

Byť originálny je dnes IN – originálne oblečenie s vlastnou potlačou

Chcete byť originálny a in? Poradíme Vám, čo Vám k tomu zaručene dopomôže. Originálne kúsky vo Vašom šatníku, podľa Vášho výberu a s potlačou podľa Vašich požiadaviek. Na tričku, mikine, sukne, či napríklad detskom body môžete mať Vaše motto, fotografiu, obrázok, obľúbený motív, či text. Stačí dobrý nápad a originálny kúsok je na svete.

Originálne tričko s vlastnou potlačou

Tričko s krátkym rukávom nechýba v šatníku nikoho. To sa však už nedá povedať o tričkách s vlastnou potlačou. Navrhnite si svoje vlastné tričko – vyberte si farbu, veľkosť a tričko dotvorte napríklad obľúbeným motívom, rozprávkovou postavičkou, fotografiou vášho domáceho miláčika, či rodiny.

Jedinečná sukňa s vlastnou potlačou

Snívate o originálnom šatníku na leto? Okrem trička si môžete navrhnúť aj svoju sukňu s vlastnou potlačou. Nejde len o tak nejakú sukňu, ale o sukňu 2v1 rovno so všitými krátkymi nohavicami, ktorá je veľmi praktická pri letných skupinových športoch alebo napríklad pri korčuľovaní, či bicyklovaní. Na výber máte z dvoch ľahko kombinovateľných farieb: čierna alebo biela.

Trendová mikina s vlastným motívom

Ani počas chladnejších dní sa nemusíte jedinečného kúsku s vlastným návrhom vzdať. Trendová mikina s vlastnou potlačou s kapucňou a klokaními vreckami zahreje vďaka kvalitnému francúzskemu froté. Na výber je široká škála krásnych farieb, z ktorých si vyberie naozaj každý.

Originálne oblečenie pre deti

Naši najmenší nemusia byť ukrátení o vlastný originál už od útleho veku. Detské body s vlastnou potlačou, ktoré máme v ponuke je ušité na Slovensku, na výrobu sú použité materiály, ktoré spĺňajú všetky požiadavky na dojčenský a detský textil a všetky použité materiály sú overené štátnou skúšobňou a sú certifikované. Certifikát Oeko-Tex Standard 100 o zdravotnej nezávadnosti potlače na bielu textíliu pre deti staršie ako 3 mesiace má aj priama potlač, ktorú pri detskom textile ponúkame.

Keď sa hlásia k slovu vzory a potlač

Na svoje si prídu aj milovníci pásikov, či maskáčových vzorov. Aj vzorované tričká máme v ponuke a môžete ich doplniť o vlastný text, obrázok alebo fotografiu.

Dôležité je kvalitné prevedenie potlače

Nemenej dôležité, ako samotný výber nového kúsku do šatníka, je výber metódy výroby – nažehľovanie či priama potlač, v závislosti od vašich očakávaní.

Medzi výhody priamej potlače patrí hlavne skvelý výsledok potlače bez neželateľných okrajov, kedy nevznikajú nepriedušné vrstvy ako pri použití bežnej nažehľovacej fólie a vysoká odolnosť voči opakovanému praniu, kedy nedochádza k popukaniu potlače.

Vtipná potlač – základ úspechu

Ako zaujať a nič nepokaziť? Možnosti sú široké, môžete použiť vlastný motív, ktorý chcete vytlačiť, ak však nemáte k dispozícii podklady v dostatočnej kvalite, radi vám pomôžeme, buď výberom z našich predpripravených návrhov, alebo je možné nový motív vytvoriť aj v spolupráci s našim grafikom. A vyberať je naozaj z čoho, moderné sú nie len zaujímavé obrázkové motívy, ale tiež vtipné texty na tričkách, prípadne tričká pre páry, či dokonca tričko omaľovánka – ktoré sú k dispozícii v pánskom, dámskom i detskom strihu a po vytlačení si ich môže vymaľovať celá rodina.

Takéto kúsky, alebo iné darčekové produkty s vlastnou potlačou, si môžete objednať cez e-shopy www.faxcopy.sk, www.darcekyodsrdca.sk, alebo priamo v niektorej z našich 39 predajní po celom Slovensku
Žiadne komentáre