Vážení zákazníci,
na základe nariadenia Ústredného Krízového štábu SR zo dňa 15.3.2020, budú všetky naše predajne zatvorené od 16.3.2020 do 29.3.2020. Zároveň Vás chceme informovať, že náš e-shop je Vám plne k dispozícii 24 hodín 7 dní v týždni. Platba hotovosťou pri objednávkach kuriérom nie je možná, v nevyhnutných prípadoch je však možné využiť u kuriéra platbu kartou.
Snažíme sa Vám vychádzať v maximálnej miere v ústrety a preto si môžete vopred uhradené online objednávky vyzdvihnúť aj na bezpečných miestach v blízkosti našich predajní, bližšie informácie nájdete na podstránke Bezpečný osobný odber a všetky aktuálne informácie nájdete aj na našom Facebooku, kde neustále aktualizujeme informácie.
Pripravili sme pre Vás tiež špeciálnu akciu dopravy ZADARMO pri nákupe nad 50 € po zadaní kódu: „DOPRAVAZADARMO“ v nákupnom košíku.
Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám hlavne veľa zdravia.
Skryť oznam
MENU
15.04.2018
Čas čítania: 1 min.

FaxCafé – študentské menu

Študetské menu vo FaxCaféFaxCopy vie, ako spojiť príjemné s užitočným. Stačí prísť na naše prevádzky, na Mickiewiczovej ulici v Bratislave a na ulici 1. mája v Poprade, a popri čakaní na vyhotovenie vašej objednávky, si môžete pochutnať na našej káve alebo sa občerstviť v priestoroch FaxCafé.

V prípade, že ste držiteľom preukazov ISIC, ITIC a EURO<26, môžete využiť naše študentské menu, z ktorého si vyberie naozaj každý.

Ponuku nie je možné kombinovať s inými zľavami/výhodami.
Žiadne komentáre