Vážení zákazníci,
na základe záverov z Ústredného krízového štábu SR zo dňa 28.3.2020 pre Vás od 30.3.2020 otvárame viaceré naše predajne, v ktorých Vám vieme zabezpečiť servis výpočtovej a telekomunikačnej techniky, kompletné informácie nájdete tu: OTVÁRAME. Pozor – Zvyšné predajne ostávajú až do odvolania zatvorené.
Aj naďalej je Vám nonstop k dispozícii náš e-shop. Platba hotovosťou pri objednávkach kuriérom nie je možná, v nevyhnutných prípadoch je však možné využiť u kuriéra platbu kartou.
Snažíme sa Vám vychádzať v maximálnej miere v ústrety a preto si môžete vopred uhradené online objednávky vyzdvihnúť aj na bezpečných miestach v blízkosti našich predajní, bližšie informácie nájdete na podstránke Bezpečný osobný odber a všetky aktuálne informácie nájdete aj na našom Facebooku.
Pripravili sme pre Vás aj špeciálnu akciu dopravy ZADARMO pri nákupe nad 50 € po zadaní kódu: „DOPRAVAZADARMO“ v nákupnom košíku.
Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám hlavne veľa zdravia.
Skryť oznam
MENU
16.05.2017

Fujifilm letná akcia - akcia ukončená

Na leto Fujifilm pripravil dve akcie:

1. Kúpte si digitálny fotoaparát Fujifilm X-Pro 2 black plus jeden z objektívov XF 23mm f/2R WR alebo XF 35mm f/2R WR a získate ZADARMO objektív XF 50mm f/2R WR a originálne kožené púzdro.

Fujifilm X-Pro 2 black  1799€ s DPH

+

XF 23mm f/2R WR       499€ s DPH

alebo

XF 35mm f/2R WR       449€ s DPH

=

XF 50mm f/2R WR + kožené púzdro BLC-XPRO2 ZADARMO

Objektív XF 50mm dostanete od spoločnosti FujiFilm po zaregistrovaní na stránkach Fujifilm promotions. Zaregistrovať sa dá až po 30 dňoch po kúpe. Púzdro dostanete od nás, následne po predaji.

 

2. Pri súčasnom zakupeni fotoaparátu X-T2 a batérioveho gripu VPB-XT2 zákaznik od predajcu získa okamžitú zľavu 200,- Euro. Akcia platí pre striebornú aj grafitovú verziu, pre samostatné telo i sety. Zľava platí iba pri súčasnom nákupe oboch artiklov naraz (na jeden doklad), nie dodatočne.

 

Akcie platia od 24.5. do 31.7.2017. Ceny sú uvedené s DPH.
Žiadne komentáre