MENU
01.06.2018

Kópia sa nenosí, buď originál!

Akcia FaxCOPY Kópia sa nenosí, buď originál!Žijeme v dobe, kedy chce byť každý cool. Mladí ľudia chcú vytŕčať z davu, starší chcú zaujať rovesníkov. Jedno máme všetci spoločné – chceme byť iní. Preto vám FaxCopy prináša originálne a jedinečné tričká s vlastnou potlačou, v ktorých sa vždy budete cítiť výnimočne.

Aj vám ten čas tak letí? S radosťou vám oznamujeme, že leto sa nezadržateľne blíži a s ním nastupuje obdobie tričiek! Dajte si vo FaxCopy vyrobiť to pravé pre vás. Zastavte sa v hociktorej z našich 41 predajní a my vám radi pomôžeme.

Máj sa síce skončil, no láska k vám, naši milí zákazníci, pretrvá večne. Chceme, aby ste si svoje spomienky a zážitky s najbližšími pripomínali čo najčastejšie, a preto vám FaxCopy pri kúpe vybraných produktov s potlačou daruje ZADARMO kupón na 10 ks samoobslužných fotografií Kodak 10 x 15 cm.

Akcia prebieha od 1. 6. – 31. 8. 2018. Vzťahuje sa na všetky objednávky prijaté v termíne trvania akcie.

Kompletné pravidlá akcie

 

 

 

Aké tričko si môžete vybrať?

Sto ľudí, sto chutí. Aj my vo FaxCopy sa tohto všeobecne známeho pravidla držíme, a preto vám pri výbere tričiek poskytneme rôzne farebné možnosti a prevedenia. Keďže vieme, že naši zákazníci disponujú vycibreným vkusom, podľa vášho želania vám potlačíme aj netradičné materiály či maskáčové vzory.
Diskusia 0

Pridať komentár

Pre pridanie komentáru je potrebné sa Prihlásiť alebo Zaregistrovať

Žiadne komentáre