MENU
16.07.2020
Čas čítania: 2 min.

Letná výbava – 7 vecí, ktoré vám nesmú chýbať

Leto je tu a preto by ste nemali podceniť Vašu letnú výbavu. Radi vám s ňou pomôžeme. Pripravili sme pre Vás zoznam 7 vecí, ktoré by Vám v lete rozhodne nemali chýbať.

 

1. Nezameniteľná osuška s vlastnou potlačou

Patríte medzi tých, čo sa celý deň zabávajú v bazéne alebo radšej len leňošíte a opaľujete sa? Každopádne vám na kúpalisku nesmie chýbať nová praktická osuška s vlastnou potlačou. Vďaka vlastnej potlači si neľahnete na cudziu a ani sa vám záhadne nestratí.

 

2. Ľadové osvieženie, vhodné aj ako darček

Domáci ľadový čaj je tip na skvelé letné osvieženie. Stačí vám kvalitný slovenský sypaný čaj, pár kociek ľadu a chuť môžete ešte vylepšiť citrónom, či čerstvou mätou. Čaj môžete podarovať aj ako darček v krabičke s venovaním a fotografiou a vybrať si môžete z piatich rôznych príchutí. Na leto vám odporúčame šípkový čaj, ktorý je vynikajúci s ľadom a obsahuje veľa vitamínu C.

 

3. Vodeodolné karty s vlastným motívom

Že hracie karty sú na dovolenke nuda? No tak to ani náhodou, ak si na ne vymyslíte vlastnú potlač budú vás zabávať raz toľko. Okrem toho sú vyrobené z materiálu odolného voči vode, takže sa vám nerozmočia ani pri bazéne, či jazere. Tip pre nerozhodných – hracie karty s vlastnou potlačou si môžete dotvoriť až 32 rôznymi fotografiami.

 

4. Vak s potlačou, každodenný parťák

Praktický vak na letné prechádzky, výlety, či dni na kúpalisku vám rozhodne nesmie chýbať. Zmestíte doň všetko podstatné a s ešte väčšou radosťou ho budete nosiť vtedy, ak si naň vymyslíte vlastnú potlač. Vak s vlastnou potlačou zabezpečí, že váš letný outfit bude nezameniteľný.

 

5. Originálne tričko s vlastnou potlačou

Tričko s krátkym rukávom nechýba v šatníku nikoho. To sa však už nedá povedať o tričku s vlastnou potlačou. Navrhnite si svoje vlastné tričko – vyberte si farbu, veľkosť a tričko dotvorte napríklad obľúbeným motívom, rozprávkovou postavičkou, fotografiou vášho domáceho miláčika, či rodiny. Do konca júla 2020 môžete využiť tiež špeciálnu akciu 20 %  na všetky tričká s vlastnou potlačou.

 

6. Jedinečná sukňa s vlastnou potlačou

Snívate o originálnom šatníku na leto? Okrem trička si môžete navrhnúť aj svoju sukňu s vlastnou potlačou. Nejde len o tak nejakú sukňu, ale o sukňu 2v1 rovno so všitými krátkymi nohavicami, ktorá je veľmi praktická pri letných skupinových športoch alebo napríklad pri korčuľovaní, či bicyklovaní. Na výber máte z dvoch farieb: čierna sukňa 2v1 s vlastnou potlačou alebo biela sukňa 2v1

 

7. Bavlnené rúško s vlastnou potlačou

Na nešťastie nám do tohtoročnej letnej výbavy nesmie chýbať ani ochranné rúško. Na teplé letné dni je najvhodnejšie biele bavlnené rúško, ktoré je príjemné na nosenie, nepriťahuje slnečné lúče a dobre sa cez neho dýcha. Jedinečnosť vám zabezpečí vlastná potlač. Na výber máte aj viaceré farebné bavlnené rúška s vlastnou potlačou, tiež farby gumičiek okolo uší a pohodlie si zabezpečíte správnym výberom jednej z troch veľkostí.