Vážení zákazníci,
na základe záverov z Ústredného krízového štábu SR zo dňa 28.3.2020 pre Vás od 30.3.2020 otvárame viaceré naše predajne, v ktorých Vám vieme zabezpečiť servis výpočtovej a telekomunikačnej techniky, kompletné informácie nájdete tu: OTVÁRAME. Pozor – Zvyšné predajne ostávajú až do odvolania zatvorené.
Aj naďalej je Vám nonstop k dispozícii náš e-shop. Platba hotovosťou pri objednávkach kuriérom nie je možná, v nevyhnutných prípadoch je však možné využiť u kuriéra platbu kartou.
Snažíme sa Vám vychádzať v maximálnej miere v ústrety a preto si môžete vopred uhradené online objednávky vyzdvihnúť aj na bezpečných miestach v blízkosti našich predajní, bližšie informácie nájdete na podstránke Bezpečný osobný odber a všetky aktuálne informácie nájdete aj na našom Facebooku.
Pripravili sme pre Vás aj špeciálnu akciu dopravy ZADARMO pri nákupe nad 50 € po zadaní kódu: „DOPRAVAZADARMO“ v nákupnom košíku.
Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám hlavne veľa zdravia.
Skryť oznam
MENU
07.02.2018

Mini Big Books od HP - vytvor si vlastný príbeh

Spoločnosť HP si pre deti pripravila zaujímavý projekt Mini Big Books, vďaka ktorému sa aj vaše dieťa môže stať hrdinom v rozprávke.

Je to jednoduché: vyberiete si príbeh, zadáte mená postáv, nahráte fotky, vytlačíte a knižka je na svete. Pre kvalitnú tlač knižiek odporúčame atramentové multifunkčné tlačiarne od HP.

Chcem si pozrieť tlačiarne

 

 

 

 

Medzi príbehmi nájdete rozprávky napríklad o mimozemšťanoch, obríkoch alebo zvieratkách. K dispozícii je aj návod, ako si knižku správne poskladať. Tak hor sa do tvorby! :)

Mám záujem o knižku

 

 
Žiadne komentáre