MENU
19.05.2023
Čas čítania: 2 min.

Náš TIP: Funkčné tričko Fantasy s vlastnou potlačou pre vaše športové aktivity

Predstavujeme vám letnú novinku v našej ponuke, okrem Bieleho funkčného trička s vlastnou potlačou, si od nás môžete zaobstarať aj Farebné funkčné tričko Fantasy s vlastnou potlačou. Tieto tričká stelesňujú dokonalé spojenie komfortu, funkčnosti a osobného štýlu. Sú navrhnuté tak, aby vyhovovali vašim potrebám, či už ide o športové aktivity, každodenné nosenie alebo tímové akcie. Pri tímových akciách vďaka rôznym farbám a vlastnej potlači môžete spojiť tímy alebo naopak ich efektne rozlíšiť.

Dámske a pánske Funkčné tričká Fantasy sú vyrobené z mäkkého hladkého kvalitného materiálu, ktorý odvádza vlhkosť z tela a zaisťuje pocit pohodlia po celý deň. Navyše vďaka individuálnej potlači, sú ideálnou voľbou nie len pre jednotlivca, ale aj pre tímy, ako firemné tričká, tričká na teambuildingové akcie alebo športové podujatia. Vyniknite z davu a prejavte svoj jedinečný štýl s navrhnutím si vlastného funkčného trička s potlačou.

5 dôvodov – prečo si kúpiť funkčné tričko s vlastnou potlačou

Ešte stále váhate, či je pre vás funkčné tričko s vlastnou potlačou tou správnou voľbou? Pripravili sme pre vás 5 dôvodov, prečo si takéto tričko zaobstarať:

1. Osobitý štýl funkčného trička

Individuálna potlač umožňuje vytvoriť jedinečný dizajn, ktorý odráža vašu osobnosť alebo firemnú identitu. Vďaka nej zaručíte, že nikto iný nebude mať rovnaké tričko ako vy alebo naopak zabezpečíte to, aby ste mali v skupine, či tíme, rovnako originálne funkčné tričká.

2. Funkčnosť materiálu

Funkčné tričko vyniká funkčnosťou materiálu, z ktorého je vyrobené. Efektívne odvádza vlhkosť z tela, čo vám umožní zostať suchý a svieži po celý deň. Poznáte to, nie je nič nepríjemnejšie, ako byť počas celej športovej aktivity alebo turistiky v spotenom mokrom tričku.

3. Pohodlie vždy a všade

Kvalitný, na dotyk príjemný materiál a strih zaisťujú maximálne pohodlie pri nosení, či už pri športe alebo pri každodenných aktivitách. Uznajte, kde inde keď nie pri obliekaní sa na športové aktivity alebo oddych, je pohodlie na prvom mieste?

4. Univerzálne využitie

Funkčné tričká sú ideálne ako oblečenie na množstvo príležitostí, akými sú napríklad firemné akcie, teambuildingy, kolektívne športy, športové podujatia, cyklo turistiky, turnaje, rekreácia alebo jednoducho ako štýlový kúsok do vášho šatníka s jedinečnou potlačou podľa seba.

5. Skvelá kúpa

Kombinácia kvality, funkčnosti a osobného štýlu robí z tohto trička skvelú investíciu do vášho pohodlia a imidžu. Zároveň sa nestane, že vás za chvíľku omrzí alebo ho bude mať každý a vám tak nebude ostávať nič iné, len si opäť kúpiť nové obyčajné tričko, ktoré bude mať každý.

Kúpiť farebné funkčné tričko s vlastnou potlačou

Kúpiť biele funkčné tričko s vlastnou potlačou
NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.