MENU
16.10.2019
Čas čítania: 2 min.

Oznámenia na maturitu, tablo a stuha na dvere: Maturanti, pripravte sa!

Školský rok sa rozbieha v plnom prúde a aj tento rok čaká stredoškolákov v poslednom ročníku skúška dospelosti. Ešte skôr, ako nastane obdobie stresu pred maturitou, sú tu aj príjemné povinnosti maturantov súvisiace so stužkovou. Jej neodmysliteľnou súčasťou sú oznamká, triedne tablo, stuha na dvere, či maturitné stužky.

 

Oznámenie ako súčasť štýlu

Pri oznámení nejde len o kreatívny návrh ale aj kvalitu vyhotovenia, veď vydržať by malo dlhšie, ako len to prvej stretávky po piatich rokoch. Vyberať je možné zo štyroch druhov oznámení.

 

Typy maturitných oznámení

Oznámenie Basic s možnosťou obojstrannej plnofarebnej tlače na 250g papieri s lesklou alebo matnou povrchovou úpravou. Na oznámenie je možné vytlačiť fotku.

Oznámenie Premium s obojstrannou tlačou na štruktúrovaný papier PREMIUM 220-250g, samozrejmosťou je možnosť vytlačenia fotky priamo na oznámenie, nie je potrebné ju dodatočne doliepať.

Oznámenie Exclusive je obojstranne vytlačené na štruktúrovaný papier EXCLUSIVE 220 – 250g. Na výber sú 4 farebné prevedenia štruktúrovaného papiera. Biele plochy motívov budú mať farebnosť podľa výberu farby papiera. Aj pri tomto druhu oznámenia môže byť fotka vytlačená priamo, bez potreby doliepania.

Oznámenie Premium White je najvyššia kvalitatívna rada oznámení, vytlačených obojstranne na štruktúrovaný papier PREMIUM COLOR 220 – 250g. Ide o bielu tlač, preto nie je možné vytlačiť fotku priamo do oznámenia.

S dizajnom vyhovieme každému – na výber je množstvo zaujímavých oznámení z našej databázy, rovnako si môže študent priniesť vlastný návrh, prípadne ho vytvoriť v spolupráci s grafikom na ktorejkoľvek predajni FaxCopy.

 

Tablo alias „triedny Facebook“

 

 

Sociálne siete dnes dominujú všetkému, avšak netreba zanevrieť ani na „staré dobré“ tablo celej triedy, ktoré je možné umiestniť do rôznych výkladov v meste, na škole a podobne. Na výber je štandardný rozmer 100x70 cm v rôznych materiálových prevedeniach, napríklad tablo na kvalitnom fotopapieri, tablo vytlačené na pláne s matným povrchom, tablo vytlačené na plátne v ráme, či tablo na ľahčenej doske. Pri ľahčenej doske je možná aj mini verzia tabla s rozmerom 30x20 cm, ktorá výborne poslúži napríklad pre menšie triedy.

 

 

Čo ešte potrebuje maturant?

Ak nebude fotka vytlačená priamo v oznámení, netreba zabudnúť na tlač fotiek, ktorých cena začína už od 1,50€. Každá trieda plná maturantov by mala byť aj pekne vyzdobená a označená, túto úlohu jednoznačne splní zelená taftová stuha na dvere, ktorú je možné potlačiť textom do 28 znakov, zlatou alebo striebornou farbou. Pri zelenej stuhe ešte chvíľu zostaneme – netreba zabudnúť ani na triedneho profesora a mať pre neho pripravenú šerpu s potlačou. Medzi posledné detaily, na ktoré sa oplatí myslieť, je vankúš na stužky, aby sa mohli pekne uložiť na slávnostný ceremoniál a originálny gravírovaný pohár na šampanské, ktorý poslúži nie len na prípitok pri odovzdaní stužiek maturantom, ale zároveň ako spomienka na tento neopakovateľný deň.
Žiadne komentáre