Vážení zákazníci,
na základe záverov z Ústredného krízového štábu SR zo dňa 28.3.2020 pre Vás od 30.3.2020 otvárame viaceré naše predajne, v ktorých Vám vieme zabezpečiť servis výpočtovej a telekomunikačnej techniky, kompletné informácie nájdete tu: OTVÁRAME. Pozor – Zvyšné predajne ostávajú až do odvolania zatvorené.
Aj naďalej je Vám nonstop k dispozícii náš e-shop. Platba hotovosťou pri objednávkach kuriérom nie je možná, v nevyhnutných prípadoch je však možné využiť u kuriéra platbu kartou.
Snažíme sa Vám vychádzať v maximálnej miere v ústrety a preto si môžete vopred uhradené online objednávky vyzdvihnúť aj na bezpečných miestach v blízkosti našich predajní, bližšie informácie nájdete na podstránke Bezpečný osobný odber a všetky aktuálne informácie nájdete aj na našom Facebooku.
Pripravili sme pre Vás aj špeciálnu akciu dopravy ZADARMO pri nákupe nad 50 € po zadaní kódu: „DOPRAVAZADARMO“ v nákupnom košíku.
Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám hlavne veľa zdravia.
Skryť oznam
MENU
25.03.2020
Čas čítania: 1 min.

Sme víťazom ShopRoku 2019 v sekcii Foto, ďakujeme

Náš e-shop www.faxcopy.sk je medzi jednotkami slovenských e-shopov. Stal sa víťazom ShopRoku 2019 v kategórii Cena kvality v sekcii FOTO. Sme radi, že našu snahu byť medzi jednotkami na trhu ocenila nie len odborná porota, ale aj vy, tí najdôležitejší – naši zákazníci. Ďakujeme.

  

O kategórii Cena kvality v sekcii FOTO, ktorú sme vyhrali

Cena kvality ShopRoku vychádza z hodnotení skúseností zákazníkov s nákupom v e-shope za uplynulý rok. Vyhlásenie víťazov jednotlivých kategórií prebiehalo na základe kritérií z dotazníkov spokojnosti, s prihliadnutím na percento odporúčajúcich zákazníkov, ako aj počet hodnotení a celkový počet produktov v e-shope.

 

 

O súťaži ShopRoku

Súťaž ShopRoku na Slovensku prebiehala tento rok už po jedenástykrát. O všetkých prvenstvách rozhodovali reálni zákazníci, ale aj odborná porota. Organizátorom súťaže je spoločnosť Heureka Group a.s., prevádzkovateľ nákupného radcu Heureka.sk.

Pozrite si všetky výsledky.
Žiadne komentáre