Máme pre Vás OTVORENÉ predajne FaxCOPY. >> Zistiť viac informácií
MENU
03.11.2020
Čas čítania: 3 min.

Spoplatniť osobný odber? Vo Faxcopy nič také nehrozí. Aké sú vaše možnosti pri online objednávkach?

Nakupujete často online? Ak áno, určite poznáte výhody internetového nakupovania. Vo chvíli, kedy nabralo na obrátkach, zákazníci dostali niekoľko možností, ako sa dostať k zakúpenému tovaru. Doručenie kuriérom a klasickou poštou po čase doplnili odberné miesta, vďaka ktorým zákazník môže ušetriť dokonca aj za dopravu. Avšak nie u každého predajcu.

kuriér odovzdáva balík zákazníkovi

 

Tešíme sa na vašu návštevu v predajni v sieti Faxcopy. Poplatky za osobný odber, na rozdiel od konkurencie, účtovať nebudeme

V poslednom čase je trendom e-shopov spoplatniť aj osobný odber a navýšiť tak nepriamo cenu objednaného tovaru. Aj napriek tomu, že si ho zákazník vyzdvihne v určenom mieste osobne. Na našich e-shopoch sa však podobných nepopulárnych krokov obávať nemusíte. Vyzdvihnutie na odberných miestach spoločnosti FaxCopy, ktorými sú zväčša predajne po celom Slovensku, ostáva bez poplatku.

Aké sú teda možnosti, aby ste sa mohli dostať k tovaru objednanému cez náš e-shop? Porovnajte si ich výhody spolu s nami skôr, než dokončíte najbližšiu objednávku.

 

Doručenie kuriérom pohodlne, rýchlo, až k vašim dverám. Miesto doručenia vyberajte podľa toho, kde sa budete nachádzať

Doručenie tovaru prostredníctvom kuriérskej služby patrí medzi najčastejšie spôsoby, ktoré sa pri online nakupovaní využívajú. Kuriérom si môžete nechať poslať nielen kancelársku techniku či drobnosti, ktoré vám na pracovnom stole chýbajú, ale aj vytlačené fotky, či dokonca diplomovú prácu.

V čase doručenia by ste sa mali nachádzať na adrese, ktorú ste v údajoch vo svojom profile uviedli. A tu nastáva často problém, pre ktorý sa mnohým zákazníkom zdá byť tento typ doručenia obmedzujúci. Nie každý sa počas dňa nachádza doma alebo má čas celý deň čakať na kuriéra. Ako sa nenechať kuriérmi obmedzovať?

Riešenie je jednoduché. Adresa doručenia predsa nemusí byť totožná s tou fakturačnou. Práve preto mnoho e-shopov ponúka možnosť uviesť aj adresu, kam presne chcete tovar doručiť. Je už na vás, či si necháte tovar priniesť do práce, alebo k rodičom, ktorí sú už na dôchodku a teda ľahšie dostihnuteľní. Adries doručenia možete mať, samozrejme, hneď niekoľko. Pri každej objednávke si tak po prihlásení sa do svojho profilu vyberiete, ktorá z nich vám vyhovuje v predpokladaný termín doručenia najviac.

online nakupovanie

 

Osobný odber – neplaťte za dopravu, keď nemusíte. Vo Faxcopy je pre zákazníkov úplne zdarma

Ako sme už v úvode načrtli, takmer každý predajca začlenil do možnosti dopravy aj obľúbený osobný odber. Množstvo zákazníkov ho začalo využívať hneď z niekoľkých dôvodov. Okrem toho, že tak predajcovi nevznikajú náklady na dopravu, zákazník sa k tovaru dostane omnoho rýchlejšie. To je nesporná výhoda pre každého, kto nakupuje v e-shope s odberným miestom v jeho blízkosti. Ideálnou možnosťou je nakúpiť tam, kde je možností na osobný odber hneď niekoľko a vy si môžete vybrať to, ktoré vám vyhovuje.

Možno ste pri posledných objednávkach postrehli, že niektorí veľkí predajcovia začali osobný odber spoplatňovať. Dôvodom je, že s prípravou tovaru a riešením online objednávky vznikajú náklady, ktoré potrebujú niekam premietnuť. Týmto trendom však v spoločnosti FaxCopy neplánujeme podľahnúť a v prípade, ak si v e-shope vytvoríte objednávku, môžete si tovar vyzdvihnúť v určenej predajni v našej sieti BEZPLATNE. Navyše si tak osobne doplniť zásoby kancelárskych potrieb, využiť naše služby v oblasti tlače či spracovania dokumentov, alebo si nechať vyhotoviť skvelý vianočný darček z personalizovaných produktov v našej ponuke.

vianočné darčeky na sebe položené na drevenom stole

 

TIP k aktuálnej situácie v súvislosti s pandémiou COVID-19

Hoci vás v našich odberných miestach po celom Slovensku veľmi radi privítame, odporúčame riadiť sa pokynmi v súlade so situáciou ohľadom výskytu koronavírusu. V čase, kedy je odporúčané eliminovať osobný kontakt, využite bezpečnejšie možnosti dopravy, ako je napríklad doprava kuriérom. 

Veríme, že sa vám vďaka nášmu porovnaniu možností dopravy podarí v nasledujúcej objednávke zvoliť práve tú, ktorá vám bude vyhovovať najviac. A dobrá rada na záver? Pri výbere vianočných darčekov, darčekov k sviatkom či pálčivých termínoch si nenechávajte objednávku na poslednú chvíľu. Práve pre vyťaženosť kuriérov sa ľahko môže stať, že sa váš darček mierne omešká. Eliminujte toto riziko včasnou objednávkou a úsmev na perách vašich blízkych či obchodných partnerov je zaručený. Navyše sme si pre vás pripravili aj špeciálnu vianočnú ponuku.

Potrebujem nájsť vianočný darček