Vážení zákazníci,
na základe záverov z Ústredného krízového štábu SR zo dňa 28.3.2020 pre Vás od 30.3.2020 otvárame viaceré naše predajne, v ktorých Vám vieme zabezpečiť servis výpočtovej a telekomunikačnej techniky, kompletné informácie nájdete tu: OTVÁRAME. Pozor – Zvyšné predajne ostávajú až do odvolania zatvorené.
Aj naďalej je Vám nonstop k dispozícii náš e-shop. Platba hotovosťou pri objednávkach kuriérom nie je možná, v nevyhnutných prípadoch je však možné využiť u kuriéra platbu kartou.
Snažíme sa Vám vychádzať v maximálnej miere v ústrety a preto si môžete vopred uhradené online objednávky vyzdvihnúť aj na bezpečných miestach v blízkosti našich predajní, bližšie informácie nájdete na podstránke Bezpečný osobný odber a všetky aktuálne informácie nájdete aj na našom Facebooku.
Pripravili sme pre Vás aj špeciálnu akciu dopravy ZADARMO pri nákupe nad 50 € po zadaní kódu: „DOPRAVAZADARMO“ v nákupnom košíku.
Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám hlavne veľa zdravia.
Skryť oznam
MENU
15.08.2017

Súťaž na facebooku FaxCopy Pro

Na našej facebook fanpage sme pre Vás pripravili súťaž o skvelé ceny. Zapojiť sa do súťaže je úplne jednoduché. Stačí ak na našej stránke www.faxcopypro.sk nájdete produkt, ktorý má na svojej titulnej fotografii umiestnené logo „facebook súťaž“ a do komentára pod príspevok súťaže www.facebook.com/faxcopypro nám napíšete presný názov produktu. Keďže sme v dobe, kedy si človek veľakrát hľadá spôsob ako si veci zjednodušiť, tak počas plynutia súťaže Vám hľadanie budeme zjednodušovať pomôckami. Stačí sledovať nášu fanpage a niektorá z cien môže čoskoro poputovať práve k Vám.

Už v pondelok 21. augusta 2017 vyžrebujeme dvoch z Vás, ktorých odmeníme.

Do žrebovania bude zaradený každý, kto nám zašle správnu odpoveď na našu fanpage na facebooku www.facebook.com/faxcopypro .
Žiadne komentáre