Vážení zákazníci,
na základe záverov z Ústredného krízového štábu SR zo dňa 28.3.2020 pre Vás od 30.3.2020 otvárame viaceré naše predajne, v ktorých Vám vieme zabezpečiť servis výpočtovej a telekomunikačnej techniky, kompletné informácie nájdete tu: OTVÁRAME. Pozor – Zvyšné predajne ostávajú až do odvolania zatvorené.
Aj naďalej je Vám nonstop k dispozícii náš e-shop. Platba hotovosťou pri objednávkach kuriérom nie je možná, v nevyhnutných prípadoch je však možné využiť u kuriéra platbu kartou.
Snažíme sa Vám vychádzať v maximálnej miere v ústrety a preto si môžete vopred uhradené online objednávky vyzdvihnúť aj na bezpečných miestach v blízkosti našich predajní, bližšie informácie nájdete na podstránke Bezpečný osobný odber a všetky aktuálne informácie nájdete aj na našom Facebooku.
Pripravili sme pre Vás aj špeciálnu akciu dopravy ZADARMO pri nákupe nad 50 € po zadaní kódu: „DOPRAVAZADARMO“ v nákupnom košíku.
Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám hlavne veľa zdravia.
Skryť oznam
MENU
06.08.2018

TAMRON 17-35mm F/2.8-4 Di OSD

Spoločnosť Tamron predstavuje najmenší širokohlý objektív vo svojej triede s priblížením a mimoriadne zdokonalenou rovnováhou optiky a mobility.

17-35 mm F / 2.8-4 Di OSD (model A037)

Model A037 vkladá do ľahko prenosného, ​​ultra širokouhlého objektívu so zoomom s mimoriadnou kvalitou obrazu (s odlišným konceptom ako je model A012 SP 15-30mm F / 2.8 Di VC USD). Se svojím dĺžkou 90 mm a váhou 460 g je najmenším a najľahším objektívom vo svojej triede. Rozmezí ohniskové vzdialenosti začínajú na 17 mm a slúžia na dosiahnutie profesionálnych snímok krajiny a končí na štandardných 35 mm k získaniu vynikajúceho momentu.

Konštrukcia odolná proti vlhkosti s fluoridovým povrchom zlepšuje ochranu pred nepriaznivými klimatickými vplyvmi a tým zvyšuje objektív na vyššiu úroveň. Ak si myslíte o kúpe ultra širokouhlého objektívu, ktorý je jednoducho prenosný, tak A037 je pre vás jasná voľba.

 

 

 

Model A037

Hlavné vlastnosti

1.Skvelý výkon pri fotografovaní veľkolepých záberov krajiny s ostrými detailami.

Optické usporiadanie je navrhnuté so štyrmi LD šošovkami, aby sa minimalizovala osová chromatická aberácia, ktorá sa vytvára pri ultra širokouhlých objektoch so zoomom. Dve GM šošovky ďalej úspešne opravujú akékoľvek ďalšie skreslenie alebo aberácie. Vývojári z Tamronu venovali veľkú pozornosť dimenziam objektívu. I cez svoje malé rozmery, model A037 dokáže vyreprodukovať fotografie s veľkým dávkovaním kontrastu a ostrosti.

Minimálne zaostrovacie vzdialenosti je 28 cm.

MOD, alebo minimálna vzdialenosť od fotografovaného predmetu je 28 cm. Fotografovanie predmetu s rozmazaným pozadím a pri otvorenej clone je stále možné.

2.Použitie pokročilých technológií povrchovej úpravy

Odolnost proti podsvícení je pre širokohlé objekty veľmi dôležité, pretože sú často vystavené silným svetelným zdrojom. Model A037 má vysoko vyvinutú optickú konštrukciu, ktorá opakovane kontroluje a analyzuje záblesky a stíny. BBAR je povrchová úpráva, ktorá antireflexným efektom eliminuje tvorbu nežiaducich zábleskov a stínov a poskytuje bezchybný, krištáľovo čistý obraz

3.OSD (Optimalizácia tichého chodu)

Zaručuje vynikajúci AF s minimálnym hlukom a tichoch prevádzkou.

4.Kruhový tvar clony zaručujúci hladké okraje bokeh.

5.Konštrukcia odolná proti vlhkosti

6.Fluorová povrchová úprava

Povrchová úprava prednej časti objektívu, ktorá odvádza mastnotu a vodu. Nenáročný na údržbu a viac odolný proti otiskom prstov, prachu, vlhkosti a iných nečistotám.

7.Plne kompatibilné s telekonvertorom a konzolou TAP-in ConsoleTM

 

Technické údaje:

Model: A037

Ohnisková vzdialenosť: 17-35 mm

svetelnosť: F / 2.8-4

Uhol pohľadu (diagonálny): 103 ° 41 '- 63 ° 26' (pre full-frame DSLR) / 78 ° 46 '- 43 ° 29' (pre APS-C DSLR)

Optická konštrukcia: 15 členov v 10 skupinách

Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 0,28 m (pri plnom priblížení)

Maximálny poměr zväčšenie: 1: 4,9 (f = 35 mm)

Priemer závitového filtra: φ77mm

Maximálny priemer: φ83,6mm

dĺžka*: pre Canon 92,5mm / : pre Nikon 90,0 mm

váha: pre Canon 460g /  pre Nikon 460g

Počet lamiel clony: 7 (kruhová clona)

Minimálna svetelnosť: F / 16-22

Štandardné príslušenstvo: Slnečná clona, ​​zadná a predná kapota

bajonet: Canon, Nikon

* Dĺžka je vzdialenosť objektívu medzi plochou bajonetou a vrcholom objektívu.

** Kruhová clona udržiava takmer kruhový tvar I pri zaclonovaní o 2 expozičných stupňoch z plne otvorenej clony.

 

MTF / Ooptická konštrukcia

 

 

 
Žiadne komentáre