MENU
08.08.2023
Čas čítania: 3 min.

Tip na označenie vecí vášho školáka, škôlkara – pomôže vám sada profi menoviek

Tak ako každá vec potrebuje svojho majiteľa, tak potrebuje aj svoju menovku. Najmä ak sa jedná o veci detí, ktoré sa k zodpovednosti ešte len učia. Začiatok školského roka sa blíži a je čas zaobstarať všetky potrebné veci pre vaše deti. Nezabudnite preto ani na sadu menoviek, ktorými jednoducho označíte veci vašich ratolestí. Menovky sú pre mnohých rodičov spásou a praktickým pomocníkom, vďaka ktorým nemusia riešiť zbytočné konflikty, či tá ktorá vec je alebo nie je ich dieťaťa. Označenie vecí menom dieťaťa uľahčuje identifikáciu a minimalizuje nenávratné straty vecí. Sada menoviek môže byť aj vašim praktickým pomocníkom pri podpisovaní vecí vašich detí. Čítajte ďalej a spoznajte dostupné riešenia na podpisovanie vecí.

Praktické využitie nažehľovacích menoviek

Využitie nažehľovacích menoviek uľahčuje život nielen deťom, ale aj rodičom. Určite ste sa už stretli so situáciou, keď váš malý školák prišiel domov bez mikiny alebo šiltovky. Pravdepodobne ste to pri ďalších veciach vyriešili tým, že ste oblečenie podpísali menom fixkou, ktorá sa však po prvom praní zmazala. Toto sa vám s nažehľovacími menovkami rozhodne nestane. Okrem toho, že vyzerajú profesionálne, sú aj vysoko odolné. Nažehľovačky sú tou správnou voľbou, ak chcete mať istotu, že sa domov vráti zo školy alebo tábora oblečenie vašej ratolesti a nie kamarátove, spolužiačkine. Nažehľovacie menovky sú odolné voči praniu, ale aj sušeniu a potlač na nich ostáva stále jasne viditeľná. A navyše ich aplikácia je naozaj jednoduchá. Stačí ich položiť tam kde ich chcete mať umiestnené a cez papier prejsť horúcou žehličkou. Najlepšími miestami pre umiestnenie nažehľovačky s menom sú vnútorné strany odevu.

Hliníkové visačky – profi alternatíva klasických menoviek

 

Hliníkové visačky s menom sú luxusnou profesionálne vyzerajúcou alternatívou klasických menoviek. Môžete nimi označiť školské potreby alebo oblečenie školáka. Sú odolné a nevyblednú. Na veci sa umiestňujú jednoducho pomocou okrúhlej karabinky. Môžu sa stať štýlovým a zároveň praktickým doplnkom na detskom batohu, či školskej taške. Najväčšou výhodou hliníkových visačiek je, že sú personalizované. Trvácne vám do nich vygravírujeme podľa vašich predstáv meno vášho dieťaťa, prípadne iné informácie, ako napríklad telefónne číslo, či adresu.

Personalizované samolepky s menom – jednoduchý spôsob označovania vecí

Personalizované samolepky s menom sú jednoduchým a efektívnym spôsobom, ako označovať rôzne veci vašich detí. Eliminujú straty a zamenené veci. Ich použitie je naozaj jednoduché. Stačí ich odlúpnuť od zadnej strany a nalepiť kamkoľvek potrebujete. Vďaka ich odolnosti nimi môžete označiť napríklad fľašu na vodu do školy, peračník, či pastelky. Môžete si vybrať z rôznych farebných variant a meno doplniť o veselý obrázok. Praktickosť týchto malých pomocníkov je naozaj obrovská. Človeka až prinútia zamyslieť sa nad otázkou: „Prečo som ich nepoužil(a) skôr?“

Výber ideálnej sady menoviek pre školáka a škôlkara

Aké menovky by ste mali vybrať? Na trhu existuje obrovské množstvo rôznych typov menoviek – nažehľovačky, samolepky, hliníkové visačky, pečiatky s menomKaždý z nich má svoje výhody aj nevýhody a každý je vhodný na iný predmet, pre inú situáciu.

Na oblečenie sú skvelou voľbou nažehľovacie menovky. Sú odolné voči teplu aj vlhkosti a držia naozaj pevne. Ideálne sú napríklad na telesnú výchovu, či na oblečenie do tábora alebo na veci do školy v prírode. Samolepkové menovky zase oceníte pri označovaní pomôcok ako sú perá,  pastelky či zošity. Sú farebné a deti ich milujú. Okrem mena dieťaťa môžu obsahovať aj rôzne detské motívy. Hliníkové visačky sú skvelou voľbou pre batohy alebo školské tašky. Sú veľmi odolné a majú dlhú životnosť. Okrem mena dieťaťa sa na ne zmestí napríklad aj adresa alebo telefónne číslo.

Keďže deťom potrebujete označiť rôzne typy produktov, pripravili sme pre vás praktickú sadu na označenie vecí škôlkara, školáka, ktorá obsahuje až:

  • 66 ks samolepiacich menoviek,
  • 66 ks nažehľovacích menoviek a
  • 2 ks hliníkových visačiek. 

Všetko pekne zabalené vo veselom zakladači, vďaka ktorému si menovky môžete bezpečne odložiť aj na neskôr, na ďalšie použitie.

Objednajte si svoju sadu menoviek pre vášho školáka, či škôlkara ešte dnes a pripravte sa na nový školský rok bez stresu a strát. Nechajte deti vybrať si ich obľúbený dizajn menoviek a spravte prípravu na nový školský rok ešte zábavnejšou.

Objednať sadu menoviek na označenie vecí
NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.