Vážení zákazníci,
na základe záverov z Ústredného krízového štábu SR zo dňa 28.3.2020 pre Vás od 30.3.2020 otvárame viaceré naše predajne, v ktorých Vám vieme zabezpečiť servis výpočtovej a telekomunikačnej techniky, kompletné informácie nájdete tu: OTVÁRAME. Pozor – Zvyšné predajne ostávajú až do odvolania zatvorené.
Aj naďalej je Vám nonstop k dispozícii náš e-shop. Platba hotovosťou pri objednávkach kuriérom nie je možná, v nevyhnutných prípadoch je však možné využiť u kuriéra platbu kartou.
Snažíme sa Vám vychádzať v maximálnej miere v ústrety a preto si môžete vopred uhradené online objednávky vyzdvihnúť aj na bezpečných miestach v blízkosti našich predajní, bližšie informácie nájdete na podstránke Bezpečný osobný odber a všetky aktuálne informácie nájdete aj na našom Facebooku.
Pripravili sme pre Vás aj špeciálnu akciu dopravy ZADARMO pri nákupe nad 50 € po zadaní kódu: „DOPRAVAZADARMO“ v nákupnom košíku.
Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám hlavne veľa zdravia.
Skryť oznam
MENU
04.05.2018
Čas čítania: 1 min.

Už ste počuli o zmrzlinovom menu v Bratislave?

točená zmrzlina FaxCaféAj tento rok sme si pre vás na horúce letné dni pripravili osvieženie v podobe točenej zmrzliny. A nie je to zmrzlina hocijaká, ale pravá točená z českého Opočna.

Zmrzlinu si môžete vychutnať už v týchto dňoch v bratislavskom FaxCafé na Mickiewiczovej ulici a v ponuke bude počas celého leta v pracovných dňoch od 8:30 do 16:30.

A viete, čo je najlepšie? Že aj keby ste ku nám zavítali každý deň, zmrzlina sa vám nezunuje, lebo každý deň máme v ponuke inú príchuť.* Nižšie si môžete pozrieť naše zmzlinové menu. :)

Chcem vedieť viac o FaxCafé

 

zmrzlinové menu FaxCafé

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Vo výnimočných prípadoch si vyhradzujeme právo na úpravu ponuky.
Žiadne komentáre