MENU

Zatvorte dvere za starým rokom i papiermi

02.01.2018

zľava na kancelárske potrebyNový rok je ideálna príležitosť na veľké upratovanie. Niektorí z nás si dávajú novoročné predsavzatia alebo sa rozhodnú poupratovať si vo svojom živote, no mnohí si potrebujú skrátka len poupratovať na stole v kancelárii a zatvoriť za starým rokom a papiermi dvere . :) Kancelárskych pomocníkov, ktorí vám pri usporiadaní dokumentov pomôžu, u nás teraz môžete kúpiť so zľavou.

Akcia platí od 2. 1. do 28. 2. 2018.

 

O tom, že to upratovanie nemusí byť vždy len nuda, ale že aj kancelárske potreby môžu byť pekným doplnkom do vašej pracovne, vás presvedčia naše tipy na produkty nižšie.

 

Náš tip na kancelárske potreby, ktoré oživia vašu pracovňu

 

farebné šanony (zakladče) Herlitz1.  Veselé šanony

Klasickým sivým šanonom už dávno odzvonilo. Dnes trh ponúka zakladače rôznych farieb a vzorov a tie v regáloch vyzerajú hneď veselšie.

Možno sa vám zapáčia napríklad tieto zakladače Herlitz v pastelových farbách. V ponuke k nim máme aj zápisníky.
 

Chcem si pozrieť aj iné odkladače a šanony

 

 

 

2. Mini zvýrazňovače

Novinkou v našej ponuke sú tieto mini zvýrazňovače PASTEL LOVE od firmy Stabilo. Ako už aj názov napovedá, nie sú v štandardných neonových farbách, ako by ste možno čakali, ale potešia milovníkov pastelových odťieňov. Ponúkame ich v maxi balení po 50 ks,
 

 

Chcem si pozrieť aj ostatné zvýrazňovače a perá


 

Farebné klipy na dokumenty Pelikan

 

3. Bláznivé klipy na dokumenty

Ak si potrpíte na detaily, oceníte balenie 12 ks farebných klipov na dokumenty. Nájdete v ňom rozličné veľkosti a vzory klipov. S nimi žiadne dokumenty nebudú nudné. :)
 

Nezúfajte, ak sme sa netrafili práve do vášho vkusu alebo hľadáte iné kancelárske potreby. Za výhodnejšie ceny si môžete kúpiť aj ďalších pomocníkov.
 

Chcem si pozrieť spinky, zápisníky a iné drobnosti