Máme pre Vás OTVORENÉ vybrané predajne FaxCOPY, ktoré fungujú ako výdajne objednávok z nášho e-shopu. >> Zistiť viac informácií
MENU
02.12.2020
Čas čítania: 3 min.

Znova nevydalo? Nezúfajte, toto sú tipy na vianočné darčeky na poslednú chvíľu

Aj vás vždy ten koniec roka tak prekvapí? Z ničoho nič sa augustové tridsiatky prehupnú do vianočnej výzdoby a začiatok decembra je tu akoby nič.

Tí šikovnejší majú už darčeky na Vianoce vyriešené. Tí, ktorým to tento rok akosi nevydalo, si určite radi prečítajú niekoľko tipov na skvelé darčeky. I keď na poslednú chvíľu, no so zárukou, že ich Ježiško ešte stihne doručiť pod stromček načas.

malé dievča podáva darček

 

Ako vybrať vianočné darčeky na poslednú chvíľu a potešiť aj tie najťažšie oriešky

S tým, že vám veľa času na nákup vianočných darčekov už neostáva, nič extra nenarobíte. To, čo však môžete prekvapivo ešte ovplyvniť, je výber darčekov tak, aby vašich blízkych a rodinu skutočne potešili. A to je mnohokrát ešte ťažší oriešok.

Keď skutočne nemáte ani poňatia, po čom ich srdce túži, najideálnejším riešením sú darčeky, ktoré vždy vyvolávajú úsmev na tvári. Áno, aj u dedka, ktorému už ďalšie teplé ponožky skutočne kupovať nechcete. Alebo u svokry, ktorá má na vianočné darčeky skutočne vysoké nároky. Ktoré sú to?

 

Nad vianočným darčekom nemusíte premýšľať týždne, stačí obľúbená fotka a vybrať ten správny produkt

Každým rokom patria medzi TOP darčeky fotoprodukty. Dôvod je jasný. Sú originálne a môžete ich darovať skutočne celej rodine.

Hrnček s fotkou milovanej osoby zahreje často oveľa väčšmi, než ten najhorúcejší čaj v neosobnej šálke. A o to predsa ide. A to najlepšie ešte len príde. Taký hrnček s vlastnou potlačou vám vo vybraných predajniach vyhotovia pokojne i na počkanie.

Ani kvôli fotoobrazu z obľúbenej momentky nemusíte pochodiť polovicu republiky. Stačí nájsť najbližšie copycentrum, kde na jeho vyhotovenie chvíľu počkáte, a v prípade núdze vyriešiť skvelý darček aj pár dní pred Štedrým dňom.

Jediné, čo ostáva na vašich pleciach, je nájsť tú správnu fotografiu a vybrať predmet, ktorý obdarovaného poteší, prípadne mu bude spríjemňovať každodenné aktivity.

Starých rodičov potešia milé momentky vnúčat vsadené do originálneho fotokalendára. Rodičov praktická drobnosť do domácnosti či auta, s ktoru bude každý deň hneď o poznanie príjemnejší. Nuž a napokon, ak hľadáte niečo pre milovanú polovičku, stávkou na istotu je vankúš s vašou fotkou pre krajšie sny, ktorý vám vo vybraných predajniach vyrobíme taktiež na počkanie.

hrnček s vlastnou fotkou

 

Univerzálny darček pre každého existuje. Môžete ho vyriešiť dokonca na počkanie v každom väčšom meste na Slovensku

Ak si i napriek množstvu predmetov, ktoré si môžete nechať potlačiť, neviete vybrať ten správny, tŕň z päty vám vytiahne fotokniha. Vravíte si, že už niet času na online objednávku? Nezúfajte. V predajniach po celom Slovensku si môžete vytvoriť personalizovanú fotoknihu na počkanie. Opäť raz stačí vybrať tie správne fotky a v samoobslužnom fotokiosku zvoliť pozadie, doplniť text a o malú chvíľu držať v rukách hotový produkt. Najkrajšie momenty života, najvzácnejšie okamihy vzájomnej lásky, spomienky na krásnu dovolenku alebo portréty vnúčat tak dostanú formu, ktorá pod vianočným stromčekom roztopí každé milujúce srdce.

 

Záchranné lano pre darčeky na poslednú chvíľu? Darujte darčekovú poukážku – možnosť vybrať si svoj darček podľa chuti

Aj keď fotodarčeky ponúkajú skutočne veľkú paletu možností, ako vytvoriť originálny darček s pridanou hodnotou, predsa len sa môžu vyskytnúť prípady, kedy by ste radšej siahli po niečom viac praktickom a možno i menej osobnom. A ani v tomto prípade vás nenecháme v kaši. Obzvlášť, ak darček riešite na poslednú chvíľu...

vianočné autíčko s darčekmi

Nech už je obdarovaným ktokoľvek, darčekovou poukážkou mu dávate do rúk možnosť, aby si svoj darček vybral sám. V zvolenej sume si tak môže zvoliť nielen spomínané personalizované darčeky s fotkou či originálnym nápisom, ale aj kancelársku techniku, vysnívaný fotoaparát či kancelárske potreby, vďaka ktorým mu pôjde práca ako od ruky. A spokojný úsmev na tvári mu tak môžete vyčarovať aj vo všedné dni počas celého roka. Darčekom na poslednú chvíľu, ktorým naozaj nič nepokazíte.

Kúpiť darčekovú poukážku
Žiadne komentáre