Vážení zákazníci,
na základe záverov z Ústredného krízového štábu SR zo dňa 28.3.2020 pre Vás od 30.3.2020 otvárame viaceré naše predajne, v ktorých Vám vieme zabezpečiť servis výpočtovej a telekomunikačnej techniky, kompletné informácie nájdete tu: OTVÁRAME. Pozor – Zvyšné predajne ostávajú až do odvolania zatvorené.
Aj naďalej je Vám nonstop k dispozícii náš e-shop. Platba hotovosťou pri objednávkach kuriérom nie je možná, v nevyhnutných prípadoch je však možné využiť u kuriéra platbu kartou.
Snažíme sa Vám vychádzať v maximálnej miere v ústrety a preto si môžete vopred uhradené online objednávky vyzdvihnúť aj na bezpečných miestach v blízkosti našich predajní, bližšie informácie nájdete na podstránke Bezpečný osobný odber a všetky aktuálne informácie nájdete aj na našom Facebooku.
Pripravili sme pre Vás aj špeciálnu akciu dopravy ZADARMO pri nákupe nad 50 € po zadaní kódu: „DOPRAVAZADARMO“ v nákupnom košíku.
Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám hlavne veľa zdravia.
Skryť oznam
MENU
20.03.2017
Čas čítania: 2 min.

Zodpovieme vám najčastejšie otázky o viazaní diplomoviek

Odovzdávate čoskoro diplomovku a neviete, ako a kde si ju dať zviazať? Prečítajte si, čo by vás mohlo zaujímať ohľadom viazania záverečných prác v našom Printstudiu.

 

Diplomové práce

 

1. Ako sa dá objednať viazanie?

Viazanie si viete objednať osobne v niektorej z našich predajní, ale aj online. Na našom webe si v rozhraní zvolíte kritériá práce, ako druh väzby, počet strán a diplomovku nahráte v PDF súbore. Text na obálku si sami vyklikáte v online editore.

2. Aké mám možnosti pri väzbe diplomovky?

Najobľúbenejším typom väzby je FoilXpress. Pevnosť tejto kvalitnej živicovej väzby zabezpečuje oceľový U-profil v chrbte väzby. Text obálky sa však nerobí razením, ale digitálnou potlačou v striebornej či zlatej farbe. V cene máte 7 riadkov textu. Pri tejto väzbe si môžete dať na obálku aj jednoduchú grafiku, napríklad logo školy.

Druhým typom väzby je Opus, pri ktorom sa využíva hĺbková razba, a teda písmo viete prstami zreteľne nahmatať. Je ideálnou pri viac ako 160 stranách, ale, samozrejme, nie je to podmienkou. V cene tejto väzby je 5 riadkov razby textu. Vybrať si môžete z niekoľkých odtieňov elegantnej imitácie kože.

No a poslednou väzbou je termotransferová potlač CMP, ktorú vyrábame v perlovo bielej farbe s farebnou potlačou. Keďže nejde o reliéfnu tlač, jej povrch s textom je hladký. V každom type väzby je možné ešte aj po zviazaní dokumentu vymeniť zopár strán.

3. V akej farbe máte obálky?

Farba diplomovej práce záleží od typu väzby, ktorý si zvolíte. Pozrite si presné informácie o možných farebných odtieňoch.

4. Koľko treba na dodanie čakať?

Dodacia doba sa štandardne pohybuje od 1 do 3 dní. S príplatkom vieme väzbu vyrobiť už do jednej hodiny.

5. Akým spôsobom mi ju doručíte, ak si ju objednám online?

Pri objednaní kompletnej práce si ju môžete vyzdvihnúť osobne, alebo vám ju doručí kuriér. Ak ide o spracovanie „bez zviazania“ alebo „len obálka“ a prácu bude treba dodatočne viazať (napr. po dodaní samotnej diplomovky), možný je len osobný odber.

6. Koľko bude celá práca stáť?

Cena za tvrdú väzbu (bez tlače obsahu práce) sa pohybuje od 9,90 €. Výsledná suma je však individuálna a odvíja sa od typu väzby, počtu riadkov, zvoleného typu papiera či príslušenstva (napr. dodatočnej väzby, nalepovacieho obalu na CD, napálenia dát na CD...).

7. Je možné vymeniť text v už zviazanej práci?

Áno, aj po zviazaní je možné vymeniť či doplniť listy papiera a znovu ju zviazať. Text na obálke sa však už po vyrobení nedá zmeniť.

Využi akciu 50 strán zadarmo pri viazaní diplomovky

Pre všetkých, ktorí si u nás dajú zviazať diplomovú, bakalársku či dizertačnú prácu, máme až do konca mája super akciu. Päťdesiat čiernobielych strán máte k nej úplne grátis. V prípade, že si objednáte okrem viazania aj tlač, výrobu obálky a väzbu, pribalíme vám ako darček konopný čaj. :)

 

Chcem si objednať väzbu práce

 

 

 
Žiadne komentáre