Máme pre Vás OTVORENÉ vybrané predajne FaxCOPY, ktoré fungujú ako výdajne objednávok z nášho e-shopu. >> Zistiť viac informácií
MENU

Novinky

Vyberte skvelé vianočné darčeky aj v hodine dvanástej. Tipy na fotodarčeky, ale i praktické drobnosti, ktoré môžete vyriešiť na poslednú chvíľu.

Chcete byť originálny a in? Poradíme Vám, čo Vám k tomu zaručene dopomôže. Originálne kúsky vo Vašom šatníku, podľa Vášho výberu a s potlačou podľa Vašich predstáv. Tak hor sa do toho.

Sedavý životný štýl nie je príliš zdravý. Zle zostavené pracovné miesto, nekvalitný spánok a absencia pohybu môže mať fatálne následky v oblasti nielen fyzického, ale aj duševného zdravia. Naučte sa správnemu držaniu tela, ale venujte pozornosť aj vhodnému výberu nábytku do svojej spálne, kancelárie alebo pracovne.

12.11.2020    Čas čítania: 5 min. Test Canon EOS R5 – novinka medzi bezzrkadlovkami

Test najvyššieho modelu bezzrkadlovky Canon EOS R5 je všetkým, čo sľuboval. EOS R5 je prvým presvedčivým argumentom od Canonu, že éra zrkadloviek sa chýli ku koncu. Bezzrkadlovku testoval Filip Nagy športový, reklamný a portrétový fotograf z Bratislavy.

Aj vy máte problém predstaviť si čo je UV potlač a čo gravír? Pripravili sme pre Vás krátky exkurz do tejto problematiky. Aké sú vlastnosti týchto technológií a ktorá je na čo dobrá? My Vám v tom spravíme raz a navždy jasno.

Vyberte si ten najvýhodnejší spôsob dopravy pri online objednávkach. Osobný odber ostáva v odberných miestach po celom Slovensku vo Faxcopy bezplatný.

Akcie platia od 2.11.2020 do 17.1.2021.

01.11.2020    Čas čítania: 2 min. Canon zimný cashback 2020

Akcia platí od 1.11.2020 do 31.1.2021

Chráňte dôležité dokumenty laminovaním, skenovaním alebo správnym typom väzby. Ako uchovať staré fotografie, aby vám robili radosť navždy?