Máme pre Vás OTVORENÉ predajne FaxCOPY, ktoré fungujú v režime OP (očkovaní, prekonaní), ostatným zákazníkom vydáme e-shopové objednávky za sprísnených hygienických opatrení mimo predajne.

MENU

Novinky

Prečítajte si, ako stráviť svoj pracovný čas naozaj efektívne a vytvoriť zdravé prostredie v kancelárii alebo homeoffice, napríklad aj pomocou zakladačov.

Prečítajte si o netradičných vianočných zvykoch. Ktorá zvláštna ozdoba, bizarný zvyk či nečakaná postavička v betleheme rozhodne stoja za zmienku?

01.12.2021    Čas čítania: 2 min. Bazár používanej foto-techniky

Aktualizované 29.12.2021

28.11.2021    Čas čítania: 1 min. Certifikované antigénové samotesty SKLADOM

Novinka skladom - certifikované antigénové samotesty

Výter zo špičky nosa spĺňajúci podmienky testovania podľa platnej vyhlášky

Inšpirujte sa nápadmi na vianočné darčeky pre rodičov a starých rodičov, ktoré si zamilujú v prvom momente. Poradíme aj to, podľa čoho ich vybrať.

15.10.2021    Čas čítania: 4 min. Nápady a tipy, ako originálne zabaliť darčeky

Vytvorte jedinečné darčekové balenie alebo tašku. Prinášame inšpiráciu, ako na kreatívne balenie darčekov na Vianoce alebo ktorýkoľvek iný sviatok.

Vytvorte si originálny fotokalendár s vlastnými fotkami presne podľa predstáv. S ľubovoľným začiatočným mesiacom a počas celého roka.

Stavte na praktické samolepky, nažehľovačky s menom, štítky či jedinečnú pečiatku. Prehľadne označia všetky predmety do škôlky a do školy.

Je niekoľko možností, ako vyhotoviť svadobné oznámenia, darčeky pre svadobčanov alebo svadobné víno. Vyberte si, ušetríte skôr čas alebo svadobný rozpočet?