MENU

Kancelárske potreby

15.05.2022    Čas čítania: 3 min. 5 tipov, ako nájsť tie správne fixky a popisovače

Objavte konečne fixky a popisovače, ktoré sa nezmyjú, keď to práve najmenej potrebujete. Aké sú medzi nimi rozdiely a na čo sa pri výbere zamerať?

Klasické voskovky, pastelky 3v1, vodeodolné či umývateľné? Zorientujte sa v ponuke pasteliek a vyberte si tie najlepšie podľa viacerých kritérií.

Prečítajte si, ako stráviť svoj pracovný čas naozaj efektívne a vytvoriť zdravé prostredie v kancelárii alebo homeoffice, napríklad aj pomocou zakladačov.

15.10.2021    Čas čítania: 4 min. Nápady a tipy, ako originálne zabaliť darčeky

Vytvorte jedinečné darčekové balenie alebo tašku. Prinášame inšpiráciu, ako na kreatívne balenie darčekov na Vianoce alebo ktorýkoľvek iný sviatok.

Stavte na praktické samolepky, nažehľovačky s menom, štítky či jedinečnú pečiatku. Prehľadne označia všetky predmety do škôlky a do školy.

16.01.2021    Čas čítania: 3 min. 4 tipy na poriadok v dokumentoch a v kancelárii

Ako zvíťaziť s neporiadkom v dokumentoch? Inšpirujte sa našimi radami a na konci vás čaká roztriedená a uprataná kancelária, kde má archivácia hlavu a pätu.

Spoznajte účinné tipy, ako predchádzať pokrčeným zošitom, rozsypaným perám a dotlačenej desiatej v taške malého školáka. Čo v nej nesmie chýbať?

Nepodceňujte výber pera. Spoznajte rozdiel medzi atramentovým a guľôčkovým perom, objavte roller a liner a vyberte si tak pero, ktoré bude písať aj samo.

31.01.2018    Čas čítania: 1 min. Limitovaná edícia pier Pilot na rok 2018

Veselé vzory na perá navrhol spevák MIKA

02.01.2017    Čas čítania: 2 min. Zľavy na široký sortiment kancelárskych potrieb

Pomôžeme vám s novoročným upratovaním a usporiadaním dokumentov

Akcia platí od 2. 1. do 28. 2. 2017