Máme pre Vás OTVORENÉ vybrané predajne FaxCOPY, ktoré fungujú ako výdajne objednávok z nášho e-shopu. >> Zistiť viac informácií
MENU

Novinky v našej ponuke

20.01.2021    Čas čítania: 4 min. Fototest zrkadlovky Canon EOS 90D

Pripravili sme pre Vás fototest zrkadlovky Canon EOS 90D. Na najnovší prírastok do rodiny Canon desiatok sa môžete pozerať ako na pokročilú amatérsku zrkadlovku. A ak ide o fotenie športu, tak má pravdepodobne najlepší pomer ceny a výkonu z ponuky fotoaparátov tejto japonskej značky.

Chcete byť originálny a in? Poradíme Vám, čo Vám k tomu zaručene dopomôže. Originálne kúsky vo Vašom šatníku, podľa Vášho výberu a s potlačou podľa Vašich predstáv. Tak hor sa do toho.

Sedavý životný štýl nie je príliš zdravý. Zle zostavené pracovné miesto, nekvalitný spánok a absencia pohybu môže mať fatálne následky v oblasti nielen fyzického, ale aj duševného zdravia. Naučte sa správnemu držaniu tela, ale venujte pozornosť aj vhodnému výberu nábytku do svojej spálne, kancelárie alebo pracovne.

12.11.2020    Čas čítania: 5 min. Test Canon EOS R5 – novinka medzi bezzrkadlovkami

Test najvyššieho modelu bezzrkadlovky Canon EOS R5 je všetkým, čo sľuboval. EOS R5 je prvým presvedčivým argumentom od Canonu, že éra zrkadloviek sa chýli ku koncu. Bezzrkadlovku testoval Filip Nagy športový, reklamný a portrétový fotograf z Bratislavy.

Aj vy máte problém predstaviť si čo je UV potlač a čo gravír? Pripravili sme pre Vás krátky exkurz do tejto problematiky. Aké sú vlastnosti týchto technológií a ktorá je na čo dobrá? My Vám v tom spravíme raz a navždy jasno.

16.07.2020    Čas čítania: 2 min. Letná výbava – 7 vecí, ktoré vám nesmú chýbať

Leto je tu a preto by ste nemali podceniť Vašu letnú výbavu

Rozhodli sme sa pomáhať druhým a eliminovať odpad.

20.05.2020    Čas čítania: 1 min. Otvorené predajne

Tešíme sa na vašu návštevu!

29.04.2020    Čas čítania: 2 min. Bavlnené rúška s vlastnou potlačou – Novinka

Novinka – Bavlnené rúška s vlastnou potlačou

Kvalitný slovenský výrobok