Máme pre Vás OTVORENÉ predajne FaxCOPY. >> Zistiť viac informácií
MENU

Služby

Vyberte si z našich tipov na netradičné, no vekmi overené hry a aktivity s deťmi, ktoré navyše podporia ich rozvoj.

Hľadáte tip na darček k MDŽ? Prečítajte si naše tipy na nezabudnuteľný zážitok, dámsku jazdu alebo šálku čaju, ktorá roztopí srdce každej ženy.

Zabudnite na valentínske klišé a škrobené večere z donútenia. Poradíme vám, ako prežiť deň plný lásky navyše s darčekom, ktorý poteší dokonca i vás.

Vyberte skvelé vianočné darčeky aj v hodine dvanástej. Tipy na fotodarčeky, ale i praktické drobnosti, ktoré môžete vyriešiť na poslednú chvíľu.

Chráňte dôležité dokumenty laminovaním, skenovaním alebo správnym typom väzby. Ako uchovať staré fotografie, aby vám robili radosť navždy?

03.10.2020    Čas čítania: 2 min. HAPPY HOUR

Využite happy hour na naše služby za ceny, z ktorých budete happy :)

Ubytovanie v korune stromu, luxusný kemping alebo preslávené drahokamy? Vyberte si niektorý z našich tipov a fotky z dovolenky vám budú všetci závidieť.

Vybrať kancelársky papier a ešte ušetriť? Vieme, ako na to. Prečítajte si naše rady, ako nájsť to najlepšie riešenie a nezničiť si pri ňom zariadenie.

Zistite, ako vybrať to najlepšie víno na svadbu, do výslužiek a ako môže víno s fotografiou alebo gravírovaním originálne doplniť vašu svadbu.

Prečítajte si naše rady, ako predísť stresu z diplomovky a zoznam zaujímavých študijných odborov. Možno vás presvedčia, že ste si ten váš vybrali správne.