Máme pre Vás OTVORENÉ vybrané predajne FaxCOPY, ktoré fungujú ako výdajne objednávok z nášho e-shopu. >> Zistiť viac informácií
MENU

Služby

Vyberte skvelé vianočné darčeky aj v hodine dvanástej. Tipy na fotodarčeky, ale i praktické drobnosti, ktoré môžete vyriešiť na poslednú chvíľu.

Chráňte dôležité dokumenty laminovaním, skenovaním alebo správnym typom väzby. Ako uchovať staré fotografie, aby vám robili radosť navždy?

03.10.2020    Čas čítania: 2 min. HAPPY HOUR

Využite happy hour na naše služby za ceny, z ktorých budete happy :)

Ubytovanie v korune stromu, luxusný kemping alebo preslávené drahokamy? Vyberte si niektorý z našich tipov a fotky z dovolenky vám budú všetci závidieť.

Vybrať kancelársky papier a ešte ušetriť? Vieme, ako na to. Prečítajte si naše rady, ako nájsť to najlepšie riešenie a nezničiť si pri ňom zariadenie.

Zistite, ako vybrať to najlepšie víno na svadbu, do výslužiek a ako môže víno s fotografiou alebo gravírovaním originálne doplniť vašu svadbu.

Prečítajte si naše rady, ako predísť stresu z diplomovky a zoznam zaujímavých študijných odborov. Možno vás presvedčia, že ste si ten váš vybrali správne.

Zmena zamestnania obnáša nejaké úlohy. Agenda, nové vizitky...Prečítajte si, ako zvládnuť dôležitý okamih vo vašom živote tak, aby všetko hladko prebehlo.

01.12.2018    Čas čítania: 1 min. Fotoplátno HEXAGÓN

Moderný, kvalitný a originálny. Takto by sa dal opísať nový šesťuholníkový fotoobraz HEXAGÓN. Máme hneď 3 recepty, ako ním zaujať!

29.11.2018    Čas čítania: 2 min. Tipy na vianočné darčeky

Lámete si hlavu nad vianočnými darčekmi? Pripravili sme pre vás pár tipov.