MENU

Služby

Vyberte si správny vankúš, ktorý vyhovuje vašej polohe v spánku a špeciálnym nárokom. Prečítajte si, kedy je ten správny čas vankúš vymeniť za nový.

Inšpirujte sa našimi tipmi na originálne valentínske darčeky pre tých, ktorých ľúbite. Drobnosť s nápadom vyčaruje úsmev a poteší srdce vašich blízkych.

Inšpirujte sa nápadmi na vianočné darčeky pre rodičov a starých rodičov, ktoré si zamilujú v prvom momente. Poradíme aj to, podľa čoho ich vybrať.

Vytvorte si originálny fotokalendár s vlastnými fotkami presne podľa predstáv. S ľubovoľným začiatočným mesiacom a počas celého roka.

Stavte na praktické samolepky, nažehľovačky s menom, štítky či jedinečnú pečiatku. Prehľadne označia všetky predmety do škôlky a do školy.

Je niekoľko možností, ako vyhotoviť svadobné oznámenia, darčeky pre svadobčanov alebo svadobné víno. Vyberte si, ušetríte skôr čas alebo svadobný rozpočet?

Aby tím fungoval ako hodinky, sú teambuilding alebo skupinové tričká overeným receptom na úspech. Aké sú ďalšie nápady, ktoré posunú tím vpred?

Vytvorte si originálnu známku s menom či obojok s údajmi. Doplníte tak výbavu svojho štvornohého kamaráta a navyše ho ochránite v prípade, keď sa zatúla.

Vyberte si z našich tipov na netradičné, no vekmi overené hry a aktivity s deťmi, ktoré navyše podporia ich rozvoj.

Hľadáte tip na darček k MDŽ? Prečítajte si naše tipy na nezabudnuteľný zážitok, dámsku jazdu alebo šálku čaju, ktorá roztopí srdce každej ženy.