MENU

FaxCOPY – sme tu pre Vás

Spoločnosť FaxCOPY pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991. V počiatkoch sa naša činnosť sústredila na dovoz kancelárskej techniky značky Canon na nenasýtený slovenský trh. Neskôr pribudol predaj koncovým zákazníkom a logicky aj servisná starostlivosť o predané zariadenia. Veľmi úzka spolupráca so spoločnosťou Canon pretrváva dodnes, najmä prostredníctvom našej dcérskej spoločnosti CBC Slovakia s.r.o.

Našou obchodnou stratégiou už dnes nie je predaj sprostredkovateľom, ale všetku silu a schopnosti venujeme priamo koncovým užívateľom. Práve vďaka takémuto zameraniu sme postupne pribrali do portfólia našej ponuky aj široké spektrum ďalších značiek. 

Od konkurencie sa odlišujeme tým, že k našim zákazníkom chceme byť čo najbližšie a snažíme sa im poskytnúť komplexné služby. Preto sme v priebehu rokov vybudovali sieť predajní v rámci celej Slovenskej republiky, ktorú postupne sústredíme do nákupných centier.

V našich predajniach dnes už nie je dostupná len kancelárska technika, ale samozrejmosťou je spotrebný materiál, kancelárske potreby a v neposlednom rade široká ponuka služieb.

Neustále vynakladáme nemálo úsilia a prostriedkov na zvyšovanie odbornej kvalifikácie a zlepšovanie komunikačných schopností našich zamestnancov s jediným cieľom – uspokojiť Vaše potreby a požiadavky. Ako sa nám to darí v dennom živote, to najlepšie posúdite Vy, naši zákazníci.

 

FaxCOPY   FaxCOPY   FaxCOPY