MENU

Nature Sušienky pohánkové Velnesky 200g

MK-123772E-S
Popis

Energetická vzpruha pre športovcov a pre organizmus, zaťažovaný fyzickou a psychickou námahou. Zdroj vitamínov E, D a skupiny B, vďaka vláknine priaznivo ovplyvňujú tráviace procesy a peristaltiku čriev. Vhodné pre tehotné ženy aj pre diabetikov. Velnesky s fruktózou a čučoriedkami. Hmotnosť 200 g.

Alergény
MLIEKO a výrobky z nich, VAJCIA, ORECHY. Môže obsahovať ARAŠIDY, ORECHY, SÓJU, SEZAM.

Meno alebo obchodné meno a adresa distribútora
Pečivárne Lipt.Hrádok, s.r.o., Liptovská Porúbka 347, 033 01 Liptovský Hrádok, Slovenská republika.

Krajina pôvodu
Slovenská republika.

Názov potraviny
Pohánkové sušienky s fruktózou a čučoriedkami polomáčané kakaovou polevou s fruktózou. BEZGLUTÉNOVÁ POTRAVINA.

Netto množstvo
Hmotnosť: 200 g. 11 SJ = 200 g. 1 sušienka = 12 g.

Osobité podmienky skladovania a/alebo použitia
Skladujte v suchu, chráňte pred teplom.

Dátum minimálnej trvanlivosti spotreby
Minimálna trvanivosť 3 mesiace.

Výživové údaje/jednotka
na 100 g:Energia - 1764 kJ/ 421 kcal - Tuky - 17 g, z toho nasýtené mastné kyseliny - 9,8 g - Sacharidy - 56 g, z toho cukry - 27 g- Vláknina - 5,3 g - Bielkoviny - 9,2 g - Soľ - 0,17 g - Kyselina listová - 200 µn (100% DRP*). * Denný referenčný príjem. Chlebová jednotka v 200 g: 9,3 BE, v 11 g (1 ks): 0,6 SJ (1 SJ=10 g sacharidov).

Množstvo zložiek
Kakaová poleva s fruktózou 16% (rastlinný tuk úplne hydrogenovaný /kokosový, repkový/, sušená SRVÁTKA, odtučnené kakao 14%, fruktóza 14%, LAKTÓZA, maltodextrín, rastlinný tuk maslovníkový, emulgátor /lecitín/, arómy), cícerová múka, pohánkové lupienky 15%, sušené hrozienka, fruktózový sirup, rastlinný tuk (maslovníkový, kokosový), fruktóza 5,4%, pohánková múka 5,7%, kukuričná múka, sušená VAJEČNÁ zmes, pražené LIESKOVCE, perníkové korenie, strúhaný kokos, kypriace látky (uhličitany amónne a sodné), zahusťovadlo (guarová guma), arómy, sušené čučoriedky 0,2% v náplni, farbivo (obyčajný karamel), emulgátor (lecitíny), kyselina listová. Môže obsahovať ARAŠIDY, ORECHY, SÓJU, SEZAM.


Obchodné balenie: 1 ks = 0.2 kg

Parametre
Typ produktu pochutiny
Newsletter

Zasielanie noviniek a akcií

FaxCopy News
FaxCOPY News a Cenníky
POZRITE SI VŠETKY
FAXCOPY NEWS A CENNÍKY
Facebook
Shop roku
NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.