Vážení zákazníci,
na základe záverov z Ústredného krízového štábu SR zo dňa 28.3.2020 pre Vás od 30.3.2020 otvárame viaceré naše predajne, v ktorých Vám vieme zabezpečiť servis výpočtovej a telekomunikačnej techniky, kompletné informácie nájdete tu: OTVÁRAME. Pozor – Zvyšné predajne ostávajú až do odvolania zatvorené.
Aj naďalej je Vám nonstop k dispozícii náš e-shop. Platba hotovosťou pri objednávkach kuriérom nie je možná, v nevyhnutných prípadoch je však možné využiť u kuriéra platbu kartou.
Snažíme sa Vám vychádzať v maximálnej miere v ústrety a preto si môžete vopred uhradené online objednávky vyzdvihnúť aj na bezpečných miestach v blízkosti našich predajní, bližšie informácie nájdete na podstránke Bezpečný osobný odber a všetky aktuálne informácie nájdete aj na našom Facebooku.
Pripravili sme pre Vás aj špeciálnu akciu dopravy ZADARMO pri nákupe nad 50 € po zadaní kódu: „DOPRAVAZADARMO“ v nákupnom košíku.
Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám hlavne veľa zdravia.
Skryť oznam
MENU

KariéraPredajňa FaxCOPY v košickom Auparku

  • Na slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1991.
  • V priebehu rokov sme vybudovali sieť predajní v rámci celej Slovenskej Republiky.
  • Ponúkame nielen kancelársku techniku, ale aj spotrebný materiál, kancelárske potreby a poskytujeme širokú ponuku služieb.

 

Spôsob riadenia našej spoločnosti

Efektívne riadenie je pre chod spoločnosti kľúčovou úlohou. Náš tím kolegov nevnímame ako jednotlivcov, ktorí spolu pracujú, ale ako skupinu ľudí, ktorí si navzájom dôverujú a motivujú jeden druhého. Veríme, že naši zamestnanci zvládnu zodpovednosť, ktorá im bola pridelená, a zároveň sme pripravení viesť ich k tomu, aby boli úspešní a samostatní. Každý úspech staviame do popredia a prípadné chyby považujeme za cennú skúsenosť a príležitosť na zlepšenie. Dôvera v samého seba a tvrdá práca predsa smerujú vždy k úspechu.

Vedúci pracovníci sú korektní a dodržiavajú svoje sľuby. K zamestnancom pristupujeme s rešpektom, bez predsudkov a umožňujeme im rásť spolu s úlohami. Našou snahou je, aby kolegovia vedeli, že sa na nás môžu obrátiť s akoukoľvek obavou alebo problémom a pokúsime sa nájsť spoločné riešenie.

 

Tím predajne FaxCOPY

Pridaj sa k nám

Vybrať si toho správneho zamestnávateľa je dôležité. V našej spoločnosti budeš mať možnosť spoznať mnoho skvelých ľudí a robiť to, čo ťa baví. Svojich zamestnancov si totiž ceníme a pristupujeme k nim férovo. Aj ten najväčší expert raz niekde začínal. Ponúkame prácu v dynamickom prostredí a umožňujeme zamestnancom kariérne rásť. Navzájom sa podporujeme a poskytujeme si otvorenú spätnú väzbu, vďaka ktorej sú zamestnanci informovaní o svojich výsledkoch a napredovaní.

 

Voľné pracovné pozície

Aktuálne máme voľné tieto pracovné pozície. Všetky naše pracovné ponuky nájdete tiež na portáli Profesia.sk.